Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wam ale mi brakuje w tft czegoś takiego jak zaznaczenie wszystkich jednostek na raz i możliwości ich przesuwania. Ustawienie robi robotę w tej grze i jak gość w ostatnich 10 sekundach zmienia swój skład, to ja nie mam czasu już żeby ich wtedy poprzesuwać (,)
#tft #teamfighttactics #leagueoflegends
  • 5
@JakTamCoTam: akurat czasy są ustawione zajebiście, a sztuczne przeciąganie nic by nie zmieniło oprócz #!$%@?
@lenvrt: Zawsze wprowadza to jakąś szanse na zaskoczenie przeciwnika, szczególnie przy top3. Dobre ustawienie zefirka, blitza czy jakieś postaci z hard cc w ostatniej sekundzie może zmienić losy pojedynku. Tak samo możesz zacząć przestawiać jednostki licząc, że przeciwnik patrzy, po czym cofnąć je do poprzedniego staniu, gdzie on zacznie przestawiać swoje panicznie by skontrować i
@lenvrt: Najlepiej jakby skrócili czas między rundami do 20 sekund w stage 1 i 2, bo wtedy i tak niewiele jest do robienia, za to wydłużyli czas w końcówce do 40 albo chociaż 35 sekund. Najgorsze uczucie, jak na koniec musisz rollować po brakujące jednostki, myśleć nad dobrym pozycjonowaniem i podglądać przeciwnika, i masz na to wszystko zaledwie 30 sekund. W ten sposób dla ludzi wcześniej odpadających skróciłby się czas gry,