Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirki, domyślam się, że teraz to już po ptokach, ale jest jakiś sposób na zmniejszenie zakwasów? Jutro siłownia a mnie tak #!$%@?ą mięśnie brzucha, że nie mogę kaszleć nawet ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ogólnie podczas ostatniej wizyty na siłowni starałem się jakoś specjalnie nie forsować (1 raz byłem, nie chciałem przesadzić) rozgrzewka była, ale facet który mnie oprowadzał po siłce sam powiedział, że mam słaby brzuch.

Jak do jutra się to nie zmniejszy to boje się, że się zesram podczas treningu :P

Ps: na na zdjęciu to ja po ostatniej siłce xD

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
K.....t - Mirki, domyślam się, że teraz to już po ptokach, ale jest jakiś sposób na z...

źródło: comment_haswhEEXMEBKT4UvlE59NxfWl5QiITmE.jpg

Pobierz
  • 18
@Kombinat: Cytrulina + arginina zmniejszają długość i intensywność bólu po treningu. Poprawiają regenerację. Obie wpływają na cykl mocznikowy (są naturalnym elementem tego cyklu). Ja robię bardzo długie treningi z za dużą objętością. Bez tej mieszanki musiałbym skrócić treningi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kombinat: jak już masz zakwasy to musisz się przemęczyć. Przed treningiem zrób lekkie, ale dłuższe cardio, jakiś trucht, rozciąganie - to pomoże w wykonaniu właściwego treningu.

A żeby uniknąć zakwasów to rozciąganie po treningu, potem zimna kąpiel
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kombinat: Na poważnie swój pierwszy trening pamiętam nie najlepiej. Poszedłem z kolegą, z pracy ( z którym dalej pracuje i ćwiczę ʕʔ )

To były nogi w poniedziałek... Wykroki 4 serię potem siady ja nie przyzwyczajony to mnie sam gryf gniótł (,) itd.

Do piątku chodziłem jak kaczka, miałem problemy usiąść i wejść do wanny i przeszło mi dopiero po 9 dniach. Wiec