Wpis z mikrobloga

@kidi1 a co się stało z twoim postem z koncertu #metalica na #pgenarodowy w #warszawa? Czyżby odpowiedzi przybrały inny wydźwięk niż spodziewałeś się, więc postanowiłeś usunąć post jak gdyby nigdy nic?

Nie lubię #!$%@? jak ludzie chodzą z bombelkami pod scenę, a zwłaszcza jak tylko stoją i kiwają głową, a niech jeszcze ktoś ich lekko dotknie bo ludzie się bawią to od razu problemy robi, że jako można.
Zawsze była taka kultura koncertów, że ludzie którzy chcieli się bawić stoją z przodu, pod sceną. Ci po bokach odpoczywają albo bawią się spokojnie, a z tyłu/na trybunach był chillout, że można sobie z dziewczyną czy tam pięćset-plusem pooglądać na spokojnie koncert.
Niestety teraz na wszystkich rodzajach koncertów takich ludzi jest coraz więcej (mówię z doświadczenia) i coraz częściej przywalają się o to, że bawię się pod sceną XD

Otaguje jeszcze #koncert #muzyka bo wątpię, że jestem jedynym, który zauważył ten już rozrastajacy się problem, który też niestety napotkałem się będąc na #woodstock #polandrock w tym roku :/

Daje jeszcze screena, żeby nie było że szkaluje niewinną osobę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 22
@Sonrimo: dokładnie #!$%@?, już też wcześniej pisałem, że na Ghoście #!$%@?ł się do mnie jakiś ziomek, że się ogółem za dobrze bawię xD sam z różowym stał jak słup w 3 rzędzie. Wiadomo, koncert dla wszystkich ale no #!$%@?, na płycie można się spodziewać tego, ze ludzie się będą bawić xD
@kidi1 no ok nie twój bombelek, co to zmienia? Nigdy na żadnym koncercie nie byłeś nie wiesz jak się tam należy zachowywać? To nie jest żadna kolejka w bierze do kasy, żeby pilnować swojego miejsca aby nikt się nie wepchnął XD
@Sonrimo: haha to nowosc meski odpowiednik madki ( ͡º ͜ʖ͡º) jak smiesz zaslaniac dzieciom i kobietom na metalowym koncercie xD koncertowy szeryf - tutaj nie zaslaniamy !
@kidi1: Ciesz sie ze alko nie sprzedawali I Publika byla Lekko senna, na metalowych koncertach tam gdzie “zajeliscie sobie rodzinne miejscowki” normalnie bylby mlyn i Szybko skonczylibyscie zepchnieci kilkadziesiat metrow dalej zaliczajac przy tym kilka siniakow xD
@will_I_aint Ja nie bronię nikomu skakać, #!$%@?łem się bo cwaniak podszedł i powiedział- przepraszam, szukam kolegi. Po czym stanął bezczelnie przed nami i się śmiał, że ktoś kulturalny dał się nabrać. Sam skakałem, ale nie robiłem ludzi w ch&$a żeby stać trzy metry bliżej sceny.