Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
wykopkowy ból dupy o dzieci jest zajebisty xD dobrze, że nigdy swoich mieć nie będziecie to przynajmniej przyszłe pokolenia będą wolne od przegrywów xD


@Ostryswir88: wpadkowicz pęknięta guma spotted xD weź siebie, swojego bombla i idź pampersiakować gdzie indziej, niżu społeczny :D
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Doskonale potwierdza to co napisałam; nienawiść wobec matek i dzieci, pogardliwe wyrażanie się wobec nich się szerzy.


@Zgagulec: och nienawiść, ach karastrofa, ech bachory
  • Odpowiedz
@wez_to_na_klate: ostatnio opiekowałam się 4 latkiem z mojej rodziny. Nie mam dzieci, mój kontakt z nimi do tej pory ograniczał się tylko do spendów rodzinnych, dzieci były wtedy z rodzicami więc generalnie nie zwracałam na na uwagi. Po tych kilku dniach trochę zmieniło mi się myślenie. Chłopiec ten był całkiem dobrze wychowany, oczywiście miał czasem swoje humory. Podczas zabaw z młodszymi dziećmi bardzo dbał o to, żeby nie stała się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wez_to_na_klate zawsze jak lecę samolotem to przed lotem nawracam się i modlę do każdego boga z osobna, żeby tylko gowniaki były grzeczne;( nie ma nic gorszego niż przebywanie w zamknięciu z zabawnymi, rozmownymi i żywymi dziećmi. I zawsze wszytsko zależy od rodzica, jedni organizują dziecku czas, zajmują się nim, puszczają bajki itd. a inni zaczepiają ludzi wokół i zmuszają innych do integracji z gówniakiem.

@Karaolina: ostatnio leciałem sam i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StaryWilk: żeby wszystko się zgadzało, to powinno być bombelkĄ XD

Niezmiernie mnie to bawi, że ludzie teraz tak bardzo boją się pisać „om”. Chyba żeby nie wyjść na wieśniaka i być ę i ą.

@otako: to jest jakaś postępująca plaga.
Tyle widzę błędów tego typu, że powoli sam zaczynam się zastanawiać jak poprawnie napisać końcówkę w celowniku. Kiedyś nigdy nie miałem z tym problemu ( _
  • Odpowiedz
to jest jakaś postępująca plaga.

Tyle widzę błędów tego typu


@szpongiel: Ale wiesz, że tutaj celowo zrobiłem te błędy, żeby podkreślić niedouczenia patusów biorących 500+ na "bombelki"? Podobnie jak to "bynajmniej" też zamierzone. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
to jest jakaś postępująca plaga.

Tyle widzę błędów tego typu


@szpongiel: Ale wiesz, że tutaj celowo zrobiłem te błędy, żeby podkreślić niedouczenia patusów biorących 500+ na "bombelki"? Podobnie jak to "bynajmniej" też zamierzone. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@StaryWilk: spoko, ja tak ogólnie piszę. Większość tych błędów nie jest robiona z rozmysłem, szczególnie poza wykopem.
  • Odpowiedz