Wpis z mikrobloga

jak wychodziłem z psem to pies szczekał ze 20-30sekund od wyjscia z klatki informując inne kundle ze on teraz tu rządzi - 20-30sekund MAX - 3-4 razy dziennie - jako ze w miare nowa dzielnica to wszedzie beton - trawy niewiele tylko obok bloku, osiedle grodzone - oczywiscie komentarz jednego goscia - zeby pies zamknął morde lub tu sie nie wyprowadza psów - odpowiedzialem ze pies drze morde tylko chwile i sprzatam
  • Odpowiedz
@wez_to_na_klate ja #!$%@?... Ja rozumiem, dzieci, dużo energii, nadpobudliwość... Ale wchodząc do restauracji między ludzi, rodzic ma pierd***** obowiązek zająć się tymi gowniakami żeby nie darły ryja i nie biegały jak #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wez_to_na_klate ja ostatnio bylam w sklepie wybac firanki. Wiadomo... firanki sa zazwyczaj jasne (biale/ecru) i dosyc z delikatnych materialow.. I przyszla matka z trojka dzieciakow, nie takich malych, wiek szkolny bym powiedziala juz (moze z wyjatkiem najmlodszego). I te dzieciaki biegaly po tym sklepie, urzadzily sobie gonitwe, w buciorach sie ladowaly na bele z firankami, jak im sie jakas zahaczyla to radocha ze sie proje.. masakra jakas. Matka oczywiscie nic. Przeciez dzieci
  • Odpowiedz
@wez_to_na_klate: Kocham teksty w stylu "zapomniał wół jak cielęciem był". Jakbym jako dziecko latał po restauracji drąc mordę to 5 sekund później by mnie ojciec postawił do pionu.

Jakiś czas temu miałem podobną sytuację z madką polką z rodziny, co jej dzieci krzyczały cały dzień aż nie wytrzymałem i je #!$%@?łem. Też było hurr durr ty też tak latałeś...
  • Odpowiedz
@wez_to_na_klate zawsze jak lecę samolotem to przed lotem nawracam się i modlę do każdego boga z osobna, żeby tylko gowniaki były grzeczne;( nie ma nic gorszego niż przebywanie w zamknięciu z zabawnymi, rozmownymi i żywymi dziećmi. I zawsze wszytsko zależy od rodzica, jedni organizują dziecku czas, zajmują się nim, puszczają bajki itd. a inni zaczepiają ludzi wokół i zmuszają innych do integracji z gówniakiem.
  • Odpowiedz
@StaryWilk: żeby wszystko się zgadzało, to powinno być bombelkĄ XD
Niezmiernie mnie to bawi, że ludzie teraz tak bardzo boją się pisać „om”. Chyba żeby nie wyjść na wieśniaka i być ę i ą.
  • Odpowiedz