Wpis z mikrobloga

@meemphis11: nie od dziś wiadomo że mają mocno-przejściowy skład, chociaż dziwi mnie że kibice na Twitterze czekają wciąż na kozaków zza granicy (chociaż może czekają na kogokolwiek). Z PL towarzystwa jestem ciekaw Zyskowskiego - jak odnajdzie się po dwóch latach pod Miliciciem, czy zrobił progres i wszędzie może być znaczącym Polakiem, czy też wróci do przeciętniactwa z Radomia.

Jako "Anwilowiec", do tego sentymentalny, chyba zamieniłbym Sokoła na Zyskowskiego w składzie Anwilu...
@meemphis11: Wydaje mi się, że JJ trochę w końcu poszedł po rozum i teraz będą 2-3 sezony chudsze, na ogarnięcie budżetu, spłatę zaległości i potem znowu wrócimy.

Pomysł z połową reprezentacji w Stelmecie wypalił się i to widać.
Ale fajnie się ogląda reprezentację teraz i myślę.. hm.. ten grał u nas, ten też, ten gra, ten też gra. I nagle ponad połowa reprezentacji ma w CV Stelmet.
@ogrod87: w zeszłym sezonie na czysto zgarnęli 1,2 miliona. skład był duuuuuzo lepszy a i tak były tylko kompromitację .to w tym roku będzie tragedia.nie wiem czy za bańkę zysku zdecydowałbym się na takie pośmiewisko klubu na całą Europę
@meemphis11: Myślisz, że ktoś się przejmuje? Że oprócz hejterów w necie ktoś uważa to za pośmiewisko? Nawet gdyby, to ludzie mają to do siebie, że czy zagrają, czy nie, to i tak będą pluć jadem, a bańka w budżecie się zawsze przyda. To jest około 10-20% rocznego budżetu na czysto.