Wpis z mikrobloga

#cs #nostalgia #gry #komputery #staredzieje

Ja to w CS grałem jak jeszcze nie było wiadomo co to jest Steam, a instalacja moda do HL, to była sztuka. Menu wyglądało mniej, więcej tak (to chyba już jest jakaś późniejsza wersja).

Najbardziej popularną mapą wtedy było cs_assault.

No i oczywiście grało się ze znajomymi w #kafejka, bo jak ktoś miał w domu modem 56kbit, to był luksus i w ogóle jakiś kosmos :D

(Pamiętam jeszcze jak całą noc ściągałem 30mb. Jezzzu - Mugen :D #dragonball)
  • 15
  • Odpowiedz
@Wulfee: Na tym screenie to chyba CS 1.3, bodajże najlepsza z tych niesamodzielnych wersji :)

A CoD2 pod koniec 2005 roku wyszedł, wtedy kafejki internetowe były już na wylocie :)
  • Odpowiedz
@Wulfee: Nocki w kafejce na WCIII, te emocje,te widoki, ci ludzie siedzący dwa krzesła od siebie wyzywający się od najgorszych na czacie i na głos.
  • Odpowiedz
@Wulfee: Mugen, Mugen, Mugen, Mugen <- spróbujcie powiedzieć to bardzo szybko. Nie ma co to była gra ;) Pobierało się Mugen 2 i chodziło do kumpli robić turnieje zaraz po obejrzeniu odcinka, a jak komus Future Trunksem wyszedł cios który zabija za jednym uderzeniem to był szok i niedowierzanie a potem propsy dla zwycięzcy ;D
  • Odpowiedz
@Wulfee: pamiętam jak mając jakieś 12 lat #!$%@?łem ludzi którzy mieli over 20 lat, a byłem za młody żeby mi po wyjściu #!$%@?ć xDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz