Wpis z mikrobloga

Fajnie ze.
Jadę na urlop z moim tata, jego bratem i zona. Zapowiadało się chillowanie, popijanie dobrej whisky wieczorami i dyskusje o militariach.
Ale nie #!$%@?. Rozpieszczona córka wujka z równie rozpieszczonymi dziećmi TEZ SPĘDZA URLOP W TYM SAMYM MIEŚCIE.
I #!$%@? po chillowaniu. Czekają mnie dyskusje z „rekinem biznesu”, szwagrem który chodzi w rozpiętej koszuli z krótkim rękawem, wrzaski rozpieszczonych dzieci w wieku 8 i 4 które nie znają słowa nie.
Myślicie ze się obraza jak się ta córka z rodzina #!$%@? nam do domku a ja ich wyproszę? W końcu to mój urlop i ja go wszystkim finansuje.
#rodzina #gorzkiezale
  • 34
@HaloHet powiedz zamiast "nie chcę spędzać z tobą, mężem i dziećmi czasu" to że chciałeś spędzić czas tylko z osobami z którymi przyjechałeś, że w razie jakiegoś pilnego wypadku możesz zadzwonić dla niej po karetkę a tak to nie istniejecie dla siebie. Dobra, nie potrafię pozytywnie mówić negatywnych rzeczy xD
@bigknaga: @CZARNYCZAREK: oczywiście ze tak. Mamy dużo wspólnych zainteresowań- jestemy historykami, nawet wychodzę za historyka ^^ którego mój tata i jego brat traktują jak własnego ^^
Sporo czasu spędzamy razem w zasadzie większość wolnych weekendów.
Uczę się od Cioci robić przetwory i sądzić ogród, mój niebieski z moim tata robią wina i nalewki- w t roku nawet słodujemy jęczmień na whisky ^^
Wymieniamy się książkami, tata z wujkiem remontują moje