Wpis z mikrobloga

#rower #gravel #triban100 #wykoptribanclub

Mirki kolejne pytanie i prośba o pomoc w temacie #opony. Cały czas szukam opon do swojego Tribana, które nie zabolą mocno portfela i będą się dobrze spisywać. Czy miał ktoś do czynienia z oponami firmy / model Viper ?

W google nie mogę znaleźć kompletnie nic o tym wynalazku, wizualnie wyglądają ok, cenowo też, waga podana przez sklep to 410g. Alternatywnie do wyboru jest CST Pika oraz Kenda Flintridge. Ponawiam też zapytanie w kwestii montażu na ori obręczach opon 35C
perzon - #rower #gravel #triban100 #wykoptribanclub

Mirki kolejne pytanie i prośba...

źródło: comment_y1IxuoD3dp8aIKjhxO2o5KAr0ZmCncdq.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@perzon miałem obie opony. Piła wydaje być się lepszą w terenie i ogólnie polecana jest jako budżetowa opona gravelowa. Jest jeszcze jedna fajna opona, również budżetowa, ale o rozmiarze 38c - Panaracer Comet HardPack.
  • Odpowiedz
@brick_in_the_wall: chciałbym wyrobić się w 60zł za sztukę, wiem że w tym budżecie cudów nie będzie, ale wszystko będzie lepsze od seryjnych opon z Tribana.

@anthoris: a na asfalcie jak to wyglądało, Kenda wydaje się mniej "oporowa", co do rozmiaru to 35C max, o ile to już nie za dużo
  • Odpowiedz
@perzon asfalt podobnie. Opony obie są dość podobne do siebie. Sam teraz jeżdżę na CONTI speed King i tu teren zdecydowanie gorzej wygląda, trzymanie boczne tragiczne ale na asfalcie już zdecydowanie lepiej od reszty. Miałem też oponę kenda Khan i nie było żadnych, nieprzyjemnych przygód. Obie opony polecam, a CONTI jak większość tras na asfalcie a teren okozionalnie, bądź ubity.
  • Odpowiedz
  • 1
@mmichal u mnie z tyłu jest schwalbe marathon plus 35c i błotnik Orion ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przód teraz ma Continental grandprix 4season 32c ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@mmichal błotniki mam komplet. Tył już koło zmienione, a przód widelec (mogę teraz wrzucić coś jeszcze większego.

Nie mam aktualnego zdjęcia, bo od paru miesięcy nim nie jeździłem. Ale tej zimy zrobiłem nim 10k km.
Na tym zdjęciu jeszcze oryginalna opona z przodu wyrzuciłem po moich 8k (kupiłem 2 letnią używke).
kendi - @mmichal błotniki mam komplet. Tył już koło zmienione, a przód widelec (mogę ...

źródło: comment_8pRkYTCKiOYmR6fXSMawyztt7FBUZ5is.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz