Wpis z mikrobloga

Dwie sytuacje:

Sytuacja 1.

Mokebe (M) zagaduje do polskiej studentki (PS)
M: Dżeźdź.
PS: Cześć.
M: Cho na bjwo z mojimji kolegamji.
PS: (Podoba mi się jego pewność siebie ( ʖ̯)) No dobra ().

Sytuacja 2.

Polski anonek (PA) zagaduje do polskiej studentki (PS)
PA: Cześć, w końcu Cię spotkałem. Podobasz mi się, jesteś na prawdę przepiękną kobietą - zapraszam Cię na kolację/randkę/piwo.
PS: Cooooo?! Weź #!$%@? oblechu! ( )

#podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #p0lka #takaprawda ¯\
(ツ)_/¯
  • 71
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@giovan-a: ja to wiem - po prostu to jest trochę... dziwne jak się człowiek nad tym zastanowi. obca osoba i takie wyznania... przecież to desperat albo przyszły stalker...

a teraz spróbuj to wytłumaczyć koledze, który to napisał, bo on zdaje się kompletnie nie rozumie o co chodzi. ja już nie mam siły...
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: 2 sytuacje:

Mokebe: hej, idziesz na piwo?
Mirek: o moja boginio czy mogę wylizać ci stopy?

No ciekawe #!$%@?, który jest bardziej męski i ma większe szanse na cokolwiek. I który oferuje niezobowiązujące spędzanie miło czasu, a który wywiera od samego początku presję na #!$%@? wie co w jego spermiarskim mózgu się wyobraża.
  • Odpowiedz
@madafi: @paulinnaa: @secret_passenger: https://pikio.pl/czemu-samotne-polki-jezdza-do-egiptu-marzymy-o-ich-penisach-adoruja-nas-juz-na-lotniskach/


@Jestembogaty: przeczytałeś artykuł? czy tylko nagłówek z dupy?

Poświęcają Polkom pełną uwagę i są na każde ich wezwanie. Trafiają szczególnie do tych mniej atrakcyjnych pań, które nad Wisłą nie cieszą się takim powodzeniem i rzadko doświadczają fontanny pozytywnych komentarzy na temat swojego wyglądu. Polkom nie przeszkadza nawet to, że za tego typu towarzystwo muszą zapłacić. Nie są to jednak astronomiczne
  • Odpowiedz