Wpis z mikrobloga

Dwie sytuacje:

Sytuacja 1.

Mokebe (M) zagaduje do polskiej studentki (PS)
M: Dżeźdź.
PS: Cześć.
M: Cho na bjwo z mojimji kolegamji.
PS: (Podoba mi się jego pewność siebie ( ʖ̯)) No dobra ().

Sytuacja 2.

Polski anonek (PA) zagaduje do polskiej studentki (PS)
PA: Cześć, w końcu Cię spotkałem. Podobasz mi się, jesteś na prawdę przepiękną kobietą - zapraszam Cię na kolację/randkę/piwo.
PS: Cooooo?! Weź #!$%@? oblechu! ( )

#podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #p0lka #takaprawda ¯\
(ツ)_/¯
  • 71
  • Odpowiedz
@Jestembogaty:

poza tym - gdzie Ty byłeś w innym kraju? Pochwal się. Ja mieszkałem w kilku i w żadnym nie jest tak jak fantazjujesz. I jeszcze czerpanie wiedzy o zachowaniach ludzkich od testowirona... zlituj się i już się nie kompromituj.

przestań do mnie pisać.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: ale musisz sie jej podobać a skoro jestes brzydki to masz problem, po za tym zapraszanie obcych typek na kawe jest niegrzeczne i na 99 dostaniesz kosza, trzeba znalezc pretekst i przynajmniej z 10 min pogadac jesli rozmowa sie klei to wtedy mozna cokolwiek proponowac.
  • Odpowiedz
@madafi: Ehhh ja #!$%@?ę kuhwa, Testoviron miał rację. W normalnym cywilizowanym kraju, jak podejdziesz do laski, która ci się podoba i powiesz, że jest piękna, to się uśmiechnie i podziękuję za komplement, albo jeszcze sama zaproponuję kawę. A w Polsce? W Polsce jak w lesie w którym jest chlew obsrany gównem!


A w ogóle podchodziłeś do kobiet i mówiłeś im, że mają ładne włosy czy coś?
Próbowałeś się z nimi
  • Odpowiedz
Polski Anonek zagaduje jak stulejarz, zamiast użyć słów Mokebe, czym osiągnąłby wyższą skuteczność niż obcokrajowiec. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Medico_della_Peste: co tylko świadczy o tym, że Polki wolą patoli, niż facetów na poziomie.
  • Odpowiedz