Wpis z mikrobloga

Kurła , 1200km w 9 godzin, 4 kraje Cro, Svk, Aut, Cze , po czym #!$%@? co? Polska 350km w 5 godzin. Kto wymyślił remont głównej trasy gdy obwodnica Częstochowy jeszcze nie funkcjonuje to bym #!$%@? za jaja powiesił na pierwszym znaku o remoncie. Ta kultura jazdy w Polsce. #!$%@? na placach jednej ręki mogę policzyć ludzi którzy przed rozpoczęciem manewru wyprzedzania spojrzeli w lusterka. Nie , u nas to zazwyczaj jest rozpoczęcie manewru , spojrzenie w lusterko, wrzucenie kierunku. O wyprzedzajacych się przez kilometry tirowcach to już nie wspomnę, po prostu #!$%@?ą się przed maskę i se radź. Przestałem zwalniać tylko idę na pas awaryjny jak mam możliwość i ogień. Na przypale albo wcale. #!$%@?,prawie jak stereotypowy kierowca #bmw . Jak nie pojawię się w jakiejś kompilacji Polska Jazda czy inne to będzie dobrze.

#zalesie i trochę #chwalesie że moja #e61 kupiona za cenę za którą nie da się kupić uczciwej bmw #e60 trasneła bez problemu dystans 2x 1500 km z pedałem w podłodze praktycznie non stop. Spalanie wyszło mnie 7.5 z całej trasy i średnia prędkość przejazdu ponad 100km/h , a no i oczywiście samochód załadowane po dach , i 4 osoby na pokładzie.
  • 7
Tiry na tory. Niestety ale też mnie to strasznie wku.... ta polskość na drogach. Każdy dupny kierowca co to on nie jest. Mirku głowa do góry i spokojnego powrotu do domu
@boa_dupczyciel no sorki kurła, lecisz złoty osiemdziesiat i nagle jakiś szeryf wiozący bułki itp stwierdza że jednak za szybko. Jak pobocze jest szerokie i widoczność dobra to czemu nie, łykam z prawej i koniec. Wiem że to naganne i sam bym sobie #!$%@?ł za to, ale po prostu przy którymś z kolei takim manewrze masz już dość. 3 tysiące w trasie i 5 po mieście, kiedy mogę stwierdzić że jest jednak ok
@Kick_Ass: Nie bardzo rozumiem tego bólu, nie jeździłeś chyba po innych krajach gdzie kultura jazdy po prostu nie istnieje (według nas). W Austrii dostajesz mandat za chociażby najmniejsze przekroczenie prędkości.
@kzrr no nie jeździłem, nie widziałem ani jednego patrolu, A Austriacy #!$%@? po autostradzie ile wlezie także nie wierzę w te ich marność. Jedynie przez Wiedeń wszyscy równiótko 100 km/h jak prawo nakazuje ale tam bramki
@Kick_Ass: Niezły hipokryta jesteś. Wylewasz swoje wysrywy na temat polskiej jazdy a sam odpierdslasz maniane.

Już jeden cwaniaczek wyprzedzał prawa strona a potem wylądował na głównej wykopu.