Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy. Korpo uszkodziło mi mózg i OUN. Moja kierowniczka to manipulantka a ja nie potrafię się bronić przed jej gierkami i kłamstwami. Nie jestem asertywny, godzę się na wszystko bo boję się jej reakcji. #!$%@? jak śmieć po godzinach za darmo a potem przychodzę do domu i #!$%@? nie mogę spojrzeć w lustro bo czuję się po prostu wyruchany i zajadam smutki przed komputerem (,)
#pracbaza #korposwiat #psychologia
  • 17
IT i automatyką


@CalibraTeam:
-ile masz lat?
-ile lat przepracowałeś w sumie dla tego i poprzednich pracodawców?
-korpo IT zazwyczaj oferuje darmowe szkolenia, również z umiejętności miękkich takich jak asertywność, ile godzina poświeciłeś na nie? online lub na miejscu? Zazwyczaj takie rzeczy wpisuje się i planuje z managerem w tzw. celach roczych.
30 lat, 4 lata w innych firmach,4 w obecnej, na szkolenia brak finansowania


@CalibraTeam: masz bardzo podobny profil do mojego i masz parę opcji:

-szkolenia on-line - nie wierzę, że firma nie daje do nich dostępu za darmo. Jak nie, zmień firmę bo nie jesteś w #korpo (nawet jeżeli - możesz wydać śmieszną kasę na inne podobne zasoby, już nie wspominając o free zasobach z net'a). Można łatwo przeoczyć wartość takich
@CalibraTeam: To nie ja przerzucam braków własnych umiejętności na przełożonego. Twój brak argumentów pokazuje, że masz zapędy narcystyczne: "mam rację i już - nie wiesz o czym piszesz". Któryś z nas faktycznie nie wie o czym pisze.

"Nie jestem asertywny" - pieprzenie. To umiejętność jak każda inna a nie cecha charakteru. Albo umiesz być asertywny albo nie. Albo umiesz czytać i liczyć albo nie. Albo nauczysz się czytać, liczyć i być