Wpis z mikrobloga

#hearthstone Jakie chcielibyście zobaczyć nerfy?

Jak dla najfajnie byłoby:

- Divine spirit do hall of fame :D
- dr boom 9 many; ewentualnie zabrac zdolnosc do generowania armora z hero power.
- conjurers calling przywołuje takie potworki ile kosztował stronnik przy zagraniu - oczywiście nie mozliwe wiec niech będzie 6 many
  • 11
@Aiween: conjur do 5 many, porównując z molten reflection które kosztuje 4 many i jest jednorazowe to w ogóle nie ma porównania.

Dr. Booma pewnie nie znerfią, bo hurr durr 7 many 7/7 meme xDddddd
( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dzik do HoF albo zamienić na rush.

Tip the scales nerf do 5 murloków.
@Aiween: Northshire Cleric lub PWS do HoF. Do tego Nerf Booma (nie wiem jak, ale na pewno rush i przegięte hero power to za dużo na raz). Dodatkowo zgadzam się, jeden z gigantów powinien trafić do HoF. Nerf Zephyra (nie zawsze daje najlepszą możliwą kartę, niech działa zgodnie z opisem).

Dzik do HoF albo zamienić na rush.


@Fiktorianin: Ten dzik 1/1? On chyba nie miał czasów swojej świetności żeby go
@Aiween: Ja bym chciał, aby E.M.P Operative (5 mana 3/3 Battlecry: Destroy mech) działał z boomem tak samo jak Sacrificial Pact z Jaraxxusem xD
A tak na poważnie, jeśli chcą znerfić booma tak, aby nadal był grywalny, to propozycja jednego z komentatorów hs'a Briana Kiblera wydaje się ciekawa. Jego zdaniem boom powinien dawać zryw tylko mechom z ręki i talii, dzięki czemu mechy z omega assembly i hero power nie miały
@Aiween Divine bym oszczędził, szkoda zabijać jednego z najstarszych archetypów ;p Ale Ameta bym znerfił, jest dość przegięty, robi mega robotę w Combo Priescie. Już widziałem 3 gości, którzy w ostatnim tygodniu wbili top#1 legendy tym deckiem
@Aiween:

Dr Boom Mad Genius (podnieść koszt do 10 many i zabrać battlecry dający rush Mechom)
Omega Devastator (zabrać tribe Mecha)
Conjurer's Calling (zmienić koszt na 5 many)
Mountain Giant/Sea Giant (zwiększyć koszt o 2 many albo HoF)
Luna's Pocket Galaxy (zmienić koszt na 7 many)
Amet (podnieść koszt na 5 many)
Divine Spirit (jak Inne Fire Priest ma najlepsze globalne win ratio, a ludzie od początku gry nie potrafią nim
@Aiween kilka kart woja, quest paladyna, quest druida (pasywka z kosztem many), luna spell + spell 3 maga mógłby dostać nerfa, że można go używać tylko na stronników z full hp