Wpis z mikrobloga

@metaxy: następny k---a fanatyk, który będzie bronił swoich pomimo, że ewidentnie robią coś złego. Ja na drodze takich debili spotykam codziennie, więc taką opinię mam, a nie inną. Jak zaczniecie robić karty rowerowe/uczyć się przepisów ruchu drogowego i płacić OC, to może coś się zacznie zmieniać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@nitro_rgs: rozpatrywałeś może powrót do podstawówki i naukę czytania zrozumieniem? Chętnie dołożę Ci się na piórnik i kredki. Bo nie wiem gdzie Ty widzisz, że go bronię. No, ale widać kto tu jest fanatykiem i komu nienawiść ubija ostatnie szare komórki...
  • Odpowiedz
@Sramnapsajakgorucham: I niech ktoś mi powie, że kierowcy maja mozg przeciez to trzeba być debilem ograniczonym umysłowo żeby zabić tylu ludzi od 1 lipca


@damian_co_dalej: Mapa uwzględnia też wypadki w których zginął tylko kierowca, zawinił sprzęt (np. wystrzał opony) a także te, gdy zginął pieszy sprawca. Czyli każdą śmierć na polskich drogach w tym okresie. Innymi słowy: ta mapa w tym kontekście nie mówi nic.

OP za to
  • Odpowiedz
Ja na drodze takich debili spotykam codziennie, więc taką opinię mam, a nie inną. Jak zaczniecie robić karty rowerowe/uczyć się przepisów ruchu drogowego i płacić OC, to może coś się zacznie zmieniać.


@nitro_rgs: 2/3 rowerzystów to aktywni kierowcy. Tak że fajną masz opinię o nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz