Wpis z mikrobloga

@spidero Raczej milionerem . Tylu osobom pomogłem że raczej pomoże mi to w przyszłym wcieleniu. Już nie będę wspominać że w Polsce dostałem paranoi: poziom głupoty władz przekracza moje rozumowanie
Raczej milionerem . Tylu osobom pomogłem że raczej pomoże mi to w przyszłym wcieleniu.


@patrzpan:

Zawyżona samoocena

Wysoka samoocena ułatwia funkcjonowanie w społeczeństwie, póki opiera się na obiektywizmie. Koncentracja na własnych zaletach i mocnych stronach nie może iść w parze z zaprzeczaniem wadom, a dążenie do zaspokajania własnych potrzeb z marginalizowaniem potrzeb innych ludzi. Człowiek, który przecenia swoją wartość, ma zawyżoną samoocenę.

Taka osoba nie przyjmuje żadnej krytyki i nie jest
@patrzpan rozwój świadomości nie polega na zrozumieniu systemu. Polega na zrozumieniu siebie i odkryciu w sobie energii życiowej oraz astralnej. Jeśli odsuniesz od siebie umysł który cię kontroluje, myśli z którymi się utożsamiasz, ten głos który bez przerwy jest w twojej głowie i 24 h/db ocenia,będziesz mógł poczuć coś czego nigdy wcześniej nie znales. A nie znales tego dlatego że system nie pozwala na uzyskanie tego stsnu. Dzieje się tak dlatego że