Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kilka tygodni temu poznałem bardzo intrygującą dziewczynę i trochę inną od tych, które do tej pory stanęły na mojej drodze. Przyjemnie spędzało mi się z nią czas - ja nie jestem typem imprezowicza, więc późnymi wieczorami często oglądaliśmy anime albo spacerowaliśmy rozmawiając (mieszkam w małym mieście, dlatego łatwo nam było wychodzić na obrzeża gdzie jest więcej przestrzeni), a jej to odpowiadało. Zwlekałem ze zbliżeniem, bo nie chciałem by się speszyła i wzięła mnie za zwykłego przygłupa, który szuka jednorazowej przygody. Gdy w końcu się na to zdecydowałem, ona wyjawiła mi że jest chłopakiem i używa terapii hormonalnej. Jestem tolerancyjny, ale zrobiłem wtedy z siebie największego debila i teraz zastanawiam się co dalej. Nie mam pojęcia czy się na mnie obraził, od tamtej pory z nim nie rozmawiałem. Co powinienem zrobić w tej sytuacji? Pisałem już o tym na wykopie, jednak nikt nie udzielił mi sensownej rady. Pomóżcie, niepasujące tagi proszę o usunięcie. #zwiazki #feels #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #teczowepaski #anime #depresja #lgbt #przegryw #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kilka tygodni temu poznałem bardzo ...

źródło: comment_ST99KeH8VgJews41fwWw3ZpCGwapweUp.jpg

Pobierz

Co teraz?

  • Przeprosić go, bo mógł poczuć się urażony. 65.6% (59)
  • Przerwać znajomość, skoro się zawahałem. 34.4% (31)

Oddanych głosów: 90

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak nie chcesz urazić tej osoby to mów że to ona a nie on jeśli na codzień normalnie żyje jako kobieta, tacy ludzie mają wyjątkowo #!$%@? w życiu a to potrafi szczególnie ich zaboleć
  • Odpowiedz
Bardzo skomplikowana historia xD

Zakochałeś się w kimś kogo lubisz, kto lubi Ciebie, macie takie same zainteresowania i dobrze wam się układa. #!$%@?, nie wiem co dalej, chyba jebnij tym xD

Dwie sprawy:

Jestem
  • Odpowiedz