Wpis z mikrobloga

Ten Friz dwa lata wcześniej orbitował wokół niej, a ona miała go w dupie, pokochała go dopiero jak załapał fejmu. Dzięki przyznaniu dostępu do cipy beta-frizowi stała się jedną z najpopularniejszych instagramerek w Polsce i ma kanał 1 mln subów na YT, a nie jest bardzo atrakcyjna, codziennie mijacie dużo atrakcyjniejsze loszki. Tak się robi biznes na beciakach za pomocą cipy.

#friz #tinder #przegryw #zwiazki
denzelkowal - Ten Friz dwa lata wcześniej orbitował wokół niej, a ona miała go w dupi...
  • 69
@samuraj24: koleś z samych filmów zarabia 30-50tys $ miesięcznie, dodatkowo reklamy, sklep internetowy. Pewnie wyciąga miesięcznie kilkaset tysięcy.... mam ból dupy, że za gówno zabawy dostaje tyle siana ale podziwiam że udało mu się do takiego czegoś dojść. @Lardor: jakbyś tyle zgarniał za film to byś walił 3x dziennie takie xD
@kamok: 95% to dzieci, jak mają eventy to gówniaki 10-15lat biegają koło nich @kubcha_: sądze, że ich
@denzelkowal: @Slothowy: szczerze to też nie wiem skąd się wziął, ale dużo o nim słyszałem u innych youtuberów, że jest to topka polskiego YT. Trochę miałem przerwy ze śledzeniem youtuberów jak zaczęło się influenserstwo i reaction videos.
Mają pomysł na biznes to niech sobie te kase kroją entertainment zawsze był dnem intelektualnym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@denzelkowal: oglądam go od jego początków jak miał jeszcze 5k widzów i nagrywał Minecraftawojny gildii i powiem ci że jaki osoba jest naprawdę spoko grałem z nim sam gadałem na teamspeakach itp a że odkrył sposób na kasę to chyba dobrze? Ja tam go lubię i czasem nawet coś od niego obejrzę
@NickciN: Zgadzam się,ze wyglada to dziwnie ale to nie bierze się za ładne oczy i pytanie ile inżynier generuje zysku dla swojej firmy a ile Lewandowski dla klubu czy przykład friza na którym tez youtube tez generuje ładne liczby patrząc moralnie czy etycznie to wszystko dziwi bo lekarz cyz inżynier mniej ale no coz
@cr_7: nom, zarabiasz tyle ile sam jesteś w stanie zarobić dla kogoś innego. Szkoda, że świat nie działa w taki sposób że wykształcenie, wnoszenie czegoś w społeczeństwo, rozwój żeby żyło się lepiej itd nie jest tak postrzegane. Wszystkie nerdy by były rozchwytywane, bo przecież nauka jest modna. Zarabiali by kupe kasy, każdy chciałby się uczyć. Sebiksy by poszły w odstawkę, bo nie mają inż. a to by był magnez na cipki
@cr_7: w 80% tak, chyba że laska obraca takimi co każdy ma porshe to wtedy wygląd się liczy. Kończy laska robote w żabce, zapieprz i jakieś sebiksy się do niej przystawiały. Na koniec pracy podjeżdża chłopak w najnowszym porshe i zabiera, przecież koleżanki by wścieklizny macicy dostały a on by po nim skakała cały miesiąc xD