Wpis z mikrobloga

Ten Friz dwa lata wcześniej orbitował wokół niej, a ona miała go w dupie, pokochała go dopiero jak załapał fejmu. Dzięki przyznaniu dostępu do cipy beta-frizowi stała się jedną z najpopularniejszych instagramerek w Polsce i ma kanał 1 mln subów na YT, a nie jest bardzo atrakcyjna, codziennie mijacie dużo atrakcyjniejsze loszki. Tak się robi biznes na beciakach za pomocą cipy.

#friz #tinder #przegryw #zwiazki
denzelkowal - Ten Friz dwa lata wcześniej orbitował wokół niej, a ona miała go w dupi...
  • 69
  • Odpowiedz
@NickciN: Mi bardziej chodzi,ze jak ktoś zyje w przeświadczeniu ze nie ma kto na bolca to tyko wina hajsu to raczej mentalnie auto ho nie zmieni chyba ze mu sama wejdzie do niego XD
  • Odpowiedz
@cr_7: No to racja, ale hajs pomaga. Zwłaszcza jak ktoś szuka normalnej dziewczyny która już tez zarabia i robi karierę, to nie weźmie kogos z magazynu. Nie chciałbym żeby moja dziewczyna robiła na kasie ale żeby mieć kogos lepszego trzeba zyc na podobnym poziomie bo inaczej będą zgrzyty o hajs
  • Odpowiedz
@denzelkowal: ciekawe jest to, ze friza kiedyś oglądałem co jakiś czas jak nagrywał pokemony to była końcówka 2016 tak mi sie wydaje i w życiu bym nie przypuszczał, ze kiedykolwiek zgromadzi tak potężna widownię bo miałem wrażenie, ze brakuje mu charyzmy i jest sam w sobie nieciekawy. Potem fortnite stał sie bardzo popularny i Friz całkiem dobrze grał i uczestniczył w paru turniejach strimerskich tyle wiem. No i ostatnio dowiedziałem
  • Odpowiedz
@denzelkowal: Nie znam aktorów "polskiego jutube", ale to stały motyw także na scenie międzynarodowej. Zdolny (a w każdym razie popularny) przegryw zostaje łatwo zbajerowany przez oportunistkę, a po pewnym czasie, gdy sama jest już rozpiznawalna, okazuje się, że to jednak nie to z jej strony ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziewczyny, które same do czegoś doszły na streamach gier można policzyć na palcach, a gdyby odjąć te
  • Odpowiedz
@denzelkowal: Jak miałem kilkanaście lat i grałem w CS 1.6 itd. to zawsze myślałem, że ja będę super rodzicem "na czasie" i będę interesował się tym co moje dzieci.

Potem wchodzę na Wykop i czytam że Friz, ekipa i jakaś różowowłosa zarabiają po kilkaset tysięcy złotych miesięcznie i są idolkami dzieci. Co do #!$%@? ( _)
  • Odpowiedz
mam ból dupy, że za gówno zabawy dostaje tyle siana


@NickciN: Tylko on nie dostaje tyle siana za gówno zabawy. Nakręć to samo i zarobisz pół dolca w rok. Widzisz content, a nie widzisz tego co musiał zrobić i ile to trwało, żeby ludzie to właśnie jego zabawy w basenie chcieli oglądać, a nie Twoje czy moje.
  • Odpowiedz
@Arrival: wiem o tym. Trzeba mieć cierpliwość i robić to non stop mimo braku przychodów. Zajmuje to kilka lat aby dojść do takiego czegoś. Jednak nadal to jest gowno content. Jak owiniesz gowno w papierek to nadal nie zrobi się to prezentem, będzie nadal gownem.
  • Odpowiedz
  • 0
@adrianooox no i co z tego? To jest moje zdanie. Jak masz problem to nie czytaj tyle w temacie. Jak mi się będzie chciało to nawet miliony razy będę pisał to samo. Jak ci się coś nie podoba to się wal na cyce i tyle. Nigdzie nie ma w regulaminie pisania czegoś więcej niż jeden raz.....
  • Odpowiedz
  • 0
@adrianooox nie wiem w czym widzisz problem. Niektórzy robią chelleng 100 dni czegoś i nikt się nie sra a ja raz na parę tyg i typie ale ty masz problem po raz 20
  • Odpowiedz
Jednak nadal to jest gowno content.


@NickciN: Pewnie z 50-80% rzeczy w gospodarce to "gówno produkty", które w sumie niczemu nie służą tylko rozrywce, zaspokajaniu próżności, łechtaniu ego itp ;).

Ja go tam nie oglądam, ale tv/internet zawsze pełniły rolę głównie rozrywkową. A im coś głupszego tym bardziej bawi masy. Jeszcze 20 lat temu ludzie wyczekiwali na to, żeby o określonej godzinie oglądać jak bąbelek się przewrócił albo ktoś się
  • Odpowiedz