Wpis z mikrobloga

Witajcie mireczki :D Mam pytanie, muszę pilnie zaopatrzyć się w powerbank. Znalazłem dwa, oba pojemność "teoretyczna" 20 000 mah. Jeden marki xiaomi, drugi marki ADATA. Wiem, że rzeczywista pojemność to około 13 000. Ale pytanie... Ktoś miał doczynienia z oboma markami i może polecić któryś ? Wcześniej używałem siaomi 10000mah i sprawował się wspaniale, ale ponoć ADATA jest jeszcze lepsza..

#powerbank #xiaomi #adata #informatyka #help
  • 5
Posiadam oba, xiaomi cięższy, wydaje się być lepiej wykonany, również ma szybsze porty do ładowania, za to wydaje mi się że dłużej się ładuje sam niz Adata (taki model posiadam p20000d)
@skoziol2: Mam 20Ah od Adaty i jestem w stanie uwierzyć, że ma okolice 20Ah, bo swój telefon (nieco ponad 3Ah) naładuję bez problemu 5 razy i jeszcze zostaje. Nie używam go za często (służy jako awaryjne źródło zasilania), więc nt. trwałości się nie wypowiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skoziol2: Mam adate z xkom i sobie chwalę. Na plus na pewno wyświetlacz z wskaźnikiem procentowym. Ładuje telefon kilka razy, ale tylko na jednym wejściu da radę naładować telefon, który jest pod dużym obciążeniem (nawigacja).