Wpis z mikrobloga

@Voque: zobacz sobie w niemczech parkingi :D nawet na "cpn" są plamy (tak samo jak w polsce), ale i śmieci w #!$%@?, nasrane (normalnie wczoraj widziałem jak jechałem właśnie z urlopu) obok śmietnika i zbiornika z wodą (bo niemcy mają takie coś, że masz taka konewkę z wodą przy każdym dystrybutorze). Normalnie ludzkie gówno. Jechałem o 3 w nocy, ale co to zmienia :D A w DDR to już w ogóle
@Voque Przecież ci durnie którzy piszą że w zachodniej Europie jest inaczej wprost kłamią albo w życiu nie wyleźli poza jakieś imigranckie getta czy robolskie place. A typ który pisze o kostce na parkingach w NO już całkiem rozbił bank xD Wszędzie asfalt przecież.

NIGDZIE Europie a zwłaszcza Skandynawii nie ma tyle oleju na chodnikach i parkingach co w Polsce. Powiedziałbym wręcz że go nie ma wcale a w PL zapaprane jest
@Lapidarny no ja byłam w Bukareszcie I w sumie to się niczym nie różni xd chodniki I drogi koszmarne, dziura na dziurze a we wsiach co 100 metrów wulkanizacja xd no i na jednym parkingu 50 Daci Logan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lubie_Pizze: niedawno wróciłem z Suczawy, granica wiadomo korki, na parkingach pod hotelem i sklepami biedne rumuńskie dzieci, w wioskach konie i ludzie siedzący na ławkach przed domami (dość charakterystyczne dla nich zauważyłem), kable na słupach pozwijane, syf ogólnie, w górach widoki ładne ale o bezpieczeństwo niezbyt się dba xd dziadek mi w górach wpadł prawie pod auto, deszcz, góry, noc a on na rowerze bez jakiegokolwiek oświetlenia xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Voque to nie wyciek tylko woda skrapla sie na zimnych elementach układu klimatyzacji i kapie na kostke

@nexarr: po pierwsze woda nie zostawia plam tylko wysycha, po drugie nie na żadnych zimnych elementach tylko zwyczajnie każda klimatyzacja wyrzuca tzw. skropliny z układu.