Wpis z mikrobloga

Naszło mnie tak dzisiaj na rozkmine dotyczącą #tinder #badoo i tego typu portalików ale też ogólnie relacji na linii różowe paskiny - niebieskie paskiny o zabarwieniu innym niż koleżeństwo, a mianowicie relacji idących w kierunku tych słynnych seksów.
Otóż wiele młodych osób dzisiaj nie chce związku i jedyne co ich interesuje to szybki i łatwy seks (tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn). W tym celu powstał np. taki #tinder (poza jakimś promilem użytkowników, którzy nie szukają tam ruchania ale to są wręcz jednostki i nie ma z tym co handlować).
Rozchodzi się o to, że kobiety często chca dokładnie tego samego co my, mężczyźni, a więc ruchańska - też to lubią robić, też sprawia im to przyjemność, a więc też przecież mają z ruchańska korzyść taką samą jak mężczyzna. Jednak z jakichś przyczyn nie jest to takie proste (pominę kwestie atrakcyjności fizycznej) ponieważ loszki mimo, że chcą tego samego, to wymagają dodatkowo #!$%@? tańców na kiju żeby łaskawie rozłożyć nogi i dac sobie wsadzić w kotleta. Poza jednostkowymi przypadkami gdzie jest to prawdopodobnie #gigachad (lub jakiś zarobieniec ale pisze głównie przez pryzmat tindera i tego typu apek) i loszka jest dodatkowo bardzo otwarta, jednak trzeba gdzieś z nią iść, spędzać z nią czas, coś postawić, no słowem zainwestować w to czas - po #!$%@? ja się pytam? Skoro ona chce dokładnie to samo - hehe ruchańsko, fiflak w pusia, to nie można po prostu jawnie umówić się typu "ok, 18 u mnie, kup cienkie durexy i czerwone półwytrawne"?
Poza jednostkowymi przypadkami jak już mówiłem, loszka potrafi się wręcz oburzyć/usunąć parę kiedy gość wyłoży od razu kawę na ławę - #!$%@?, że ona prawdopodobnie chce dokładnie tego samego XD (picrel).
Po #!$%@? te konwenanse? Można przecież bez zbędnego #!$%@? przejść do tego właściwego ( ͡° ͜ʖ ͡°), tym bardziej skoro wielu osób dzisiaj nie bardzo interesuje coś innego niż ons/ewentualnie fbw. A ewentualne wyjście do kina czy na obiad może przecież nastąpić już po ruchaniu, nie trzeba od razu wystawiać loszki za drzwi, jeśli jest w miarę ok można to zrobić później i wcale nie trzeba kończyć znajomości po jednym włożeniu.
Przecież to wszystko było by o wiele mniej skomplikowane, gdyby ludzie od razu mogli mówić wprost czego oczekują i nikt by się nie obruszal, a jeśli ktoś szuka czegoś innego to też nic nie szkodzi. A tak dochodzi do takich sytuacji, że gość chce seksy i mówi wprost, loszka chce seksy ale oczywiście nie powie wprost i jeszcze się oburza albo trzeba iść, marnować czas i piniądze na spotkanie, po którym równie dobrze może nic nie być - ludzie sami sobie komplikują wiele spraw. Dlatego już dawno doszedłem do wniosku, że ta gra jaką są relacje damsko męskie to jedna z najbardziej nielogicznych rzeczy o jakich słyszałem.

Wołam @Austriacki_artysta_i_ekolog bo chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #tfwnogf #seks #tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazrozowychpaskow
TestoDepot - Naszło mnie tak dzisiaj na rozkmine dotyczącą #tinder #badoo i tego typu...

źródło: comment_pVCmVmb9dBaRKjEXwRTRsLwLsNwvT78F.jpg

Pobierz
  • 23
@NapBukaj: a to trochę pominąłem we wpisie, ale fakt, różowe nie jakby nie pamiętają, że może i przeciętny facet nie ma dużego wyboru, ale chad już tak i każda przecież chce być wyjontkowa (a w ich mniemaniu oczywiście takie są ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@Austriacki_artysta_i_ekolog: oczywiście, że tak. Nie dość, że masz #!$%@? jakie chcesz (płacisz - wymagasz, oczywiście każda diva ma indywidualny serwis do dogadania),
@Thachi: po prostu są mniej wybredni zazwyczaj to raz, a dwa, że przecież wiadomo, że lajk jeszcze nic nie oznacza, więc #!$%@?ą jak #!$%@? w prawo i liczą, że coś wpadnie i z tego coś może się uda.
W drugą stronę jest znacznie łatwiej, kobieta z większości zebranych lajkow może uzyskać seks bez większych problemów.
@TestoDepot: jak masz na tyle niskie wymagania, że nie interesuje cie nic, poza włożeniem w kotleta, to bardzo mi przykro ziomek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przy ons randeczka przed wskazana, nie chcesz potem spędzić nocy z osobą, która wygląda inaczej niż na zdjęciach, irytuję swoim obyciem, albo jest po prostu #!$%@?.
Przy fbw nawet 2-3 spotkania będą spoko, bo docelowo będzie to osoba, z którą będziesz często
@TestoDepot to dzbanie swipujesz dalej aż trafisz na taka co ci zrobi deep throat po same kule typie. Masz over 90000 panien do wyboru to idź przewijaj a nie jojczysz bo cie pierwsze dwie odrzuciły xD
@Canova: Nie wiem po co się sprułeś do mnie, ale wiem jak działa ta aplikacja i że jest tam milion karyńsk, post nie jest o tym, że jakaś mnie odrzuciła (bo jestem ponad tym, nawet nie używam tej apki).
Post jest o tym, że ludzie sobie bez sensu rzeczy komplikują.
@Canova: typie, ty w ogóle czytałeś co napisałem (pewnie nie) czy tak z rozpędu zobaczyłeś
R U C H A N I E
C I P K A
S E K S
I coś sobie zacząłeś odpisywać?
Używałem kiedyś przez krótki czas, dużo moich znajomych nadal używa, tyle wystarczy.
Wszyscy chcą się #!$%@?ć, nawet na wajkop.ru ale nie o tym fakcie jest post, a ty jakby ci się płyta zacięła, zluzuj