Wpis z mikrobloga

Naszło mnie tak dzisiaj na rozkmine dotyczącą #tinder #badoo i tego typu portalików ale też ogólnie relacji na linii różowe paskiny - niebieskie paskiny o zabarwieniu innym niż koleżeństwo, a mianowicie relacji idących w kierunku tych słynnych seksów.
Otóż wiele młodych osób dzisiaj nie chce związku i jedyne co ich interesuje to szybki i łatwy seks (tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn). W tym celu powstał np. taki #tinder (poza jakimś promilem użytkowników, którzy nie szukają tam ruchania ale to są wręcz jednostki i nie ma z tym co handlować).
Rozchodzi się o to, że kobiety często chca dokładnie tego samego co my, mężczyźni, a więc ruchańska - też to lubią robić, też sprawia im to przyjemność, a więc też przecież mają z ruchańska korzyść taką samą jak mężczyzna. Jednak z jakichś przyczyn nie jest to takie proste (pominę kwestie atrakcyjności fizycznej) ponieważ loszki mimo, że chcą tego samego, to wymagają dodatkowo #!$%@? tańców na kiju żeby łaskawie rozłożyć nogi i dac sobie wsadzić w kotleta. Poza jednostkowymi przypadkami gdzie jest to prawdopodobnie #gigachad (lub jakiś zarobieniec ale pisze głównie przez pryzmat tindera i tego typu apek) i loszka jest dodatkowo bardzo otwarta, jednak trzeba gdzieś z nią iść, spędzać z nią czas, coś postawić, no słowem zainwestować w to czas - po #!$%@? ja się pytam? Skoro ona chce dokładnie to samo - hehe ruchańsko, fiflak w pusia, to nie można po prostu jawnie umówić się typu "ok, 18 u mnie, kup cienkie durexy i czerwone półwytrawne"?
Poza jednostkowymi przypadkami jak już mówiłem, loszka potrafi się wręcz oburzyć/usunąć parę kiedy gość wyłoży od razu kawę na ławę - #!$%@?, że ona prawdopodobnie chce dokładnie tego samego XD (picrel).
Po #!$%@? te konwenanse? Można przecież bez zbędnego #!$%@? przejść do tego właściwego ( ͡° ͜ʖ ͡°), tym bardziej skoro wielu osób dzisiaj nie bardzo interesuje coś innego niż ons/ewentualnie fbw. A ewentualne wyjście do kina czy na obiad może przecież nastąpić już po ruchaniu, nie trzeba od razu wystawiać loszki za drzwi, jeśli jest w miarę ok można to zrobić później i wcale nie trzeba kończyć znajomości po jednym włożeniu.
Przecież to wszystko było by o wiele mniej skomplikowane, gdyby ludzie od razu mogli mówić wprost czego oczekują i nikt by się nie obruszal, a jeśli ktoś szuka czegoś innego to też nic nie szkodzi. A tak dochodzi do takich sytuacji, że gość chce seksy i mówi wprost, loszka chce seksy ale oczywiście nie powie wprost i jeszcze się oburza albo trzeba iść, marnować czas i piniądze na spotkanie, po którym równie dobrze może nic nie być - ludzie sami sobie komplikują wiele spraw. Dlatego już dawno doszedłem do wniosku, że ta gra jaką są relacje damsko męskie to jedna z najbardziej nielogicznych rzeczy o jakich słyszałem.

Wołam @Austriacki_artysta_i_ekolog bo chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #tfwnogf #seks #tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazrozowychpaskow
TestoDepot - Naszło mnie tak dzisiaj na rozkmine dotyczącą #tinder #badoo i tego typu...

źródło: comment_pVCmVmb9dBaRKjEXwRTRsLwLsNwvT78F.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach