Wpis z mikrobloga

No i @pawelczi zwinął manatki ¯\_(ツ)_/¯ Pewnie przestraszył się konsekwencji, szkoda tylko, że na to raczej już jest chyba za późno. Mam tylko nadzieję, że ktoś się zajmie tymi nieszczęsnymi dzieciakami i zapewni im jakieś dobre warunki do życia, z dala od tej patologi.

Na przyszłość, jak już ktoś planuje upubliczniać tego typu cyrki, to radzę zastanowić się najpierw nad następstwami, bo w internecie nic nie ginie.

#narkotykizawszespoko #probujewyjscnaprosta #depresja #afera
  • 69
@Grubyyy nikt nie zabierze nam dzieci przez dowody w postaci wpisów z wykopu. Dziękuję za zgłoszenie, pójdę i powiem, że przedawkowalem leki i miałem paranoję, znamy się z panami policjantami i wiedza, że lubicie zgłaszać bzdury wyssane z palca.
@vasper dokładnie to zrobiłem.
Słabo u mnie z pamięcią, nie wiem dokładnie co tam się wydarzyło. Jakieś skutki uboczne, albo wziąłem jedna za dużo, no nie wiem, nie pamiętam, kamera w samochodzie mi się zepsuła i nagrań nie ma, szkoda ¯_(ツ)_/¯
Miałem usunąć konto ale wolę powyjasniac kilku bialorycerzy tutaj, z Tobą na czele.
@Pawelczi ale co ty chcesz wyjaśniać? Wczoraj pisałeś, że znajomi żony chcą cię nieomal zabić i gdyby nie super szyby to już byś nie żył. Potem na dokładkę mówisz, że siła zawleczesz żonę do auta tylko po to, żeby ją #!$%@?ć do lasu.
Jeżeli to jest zdrowe środowisko dla dzieci to nie mam pytań. Ogarnij siebie a potem zajmuj się dziećmi.
Słabo u mnie z pamięcią


@Pawelczi: Na czym to polega. Tak jak byś był pijany i następnego dnia nie pamiętasz? To często Ci się zdarza? I czy na to też jakoś się leczysz, lub czy to można leczyć? Od kiedy tak masz?
Nie martwisz się, że odwalisz coś, a następnego dnia po prostu luka w pamięci, albo może w przeszłości już coś odwaliłeś i dowiedziałeś się później? (tak jak z tymi
@vasper nikt Ci nic nie potwierdzi, bo tylko #!$%@?ą ich tylko wasze próby kontaktu z nimi. Się stało to się stało, z imienia i nazwiska wraz z linkami do profili na FB was tutaj pooznaczam za kilka dni, tyle będzie z tego waszego wykopcsi.
@Pawelczi: Człowieku, kolejnymi komentarzami tylko potwierdzasz to, że jesteś niezrównoważony psychicznie.
Piszesz, że boisz się o swoje życie, później grozisz, że zrobisz coś żonie. Teraz wszystkiego się wypierasz tylko po to, żeby za chwilę napisać, że jednak ta inba miała miejsce. A w tle alkohol, psychotropy i małe dzieci, więc nie dziw się, że kogoś cała ta sytuacja w jakiś sposób ruszyła...
Jeśli zostało Ci chociaż trochę zdrowego rozsądku, to sam