Wpis z mikrobloga

@bedziemywkontakcie: nie ma dobrej agencji pracy, ale są dobre miejsca pracy gdzie agencja nie może dymać ludzi. Ja np robie juz łącznie prawie 2 lata w Jumbo przez Otto, które ma slabe oceny w necie. Ale, że Jumbo to jednak nie jest firma pana Mirka to nie pozwala na ruchanie pracowników poprzez jakieś z dupy kary pieniężne czy oszukiwanie w wypłatach. Stawka po przepracowaniu prawie 300h jest 13,22e, więc spoko stawka.
  • Odpowiedz
@Noggenfogger: @jaktrwogatonawykop: myślicie, ze w obu nie byłoby problemu z zakwaterowaniem we miarę dobrych warunkach dla pary? W zasadzie termin nas trochę goni a zależy nam na czymś sprawdzonym/poleconym.
Btw. Ten yacht z tego co widzę to typowo firma holenderska, nie ma problemu żeby dogadać z nimi wszystko po angielsku? Tak jak mówię to pierwszy wyjazd.
  • Odpowiedz
@bedziemywkontakcie: w Yacht musisz mieć swoje zakwaterowanie, więc nie będzie problemu jak zamieszkasz z dziewczyną, nie obchodzi ich to co robisz po pracy, to uitzendbureau dla osób po studiach z pięcioletnim doświadczeniem, nie znam nikogo narzekającego na nich. W sumie to znam mało ludzi po studiach
  • Odpowiedz
@bedziemywkontakcie: Jumbo w Woerden (takie miasto). Będą wymagać podstawowego angielskiego, liczenia do 100 po holendersku i pare komend, bo pracuje sie ze sluchawka. Ale do 100 nauczyc sie mozna w 1 dzień szczerze powiem. Choć nie jestem pewien co do tych liczb po holendersku, bo w sumie pare miesiecy temu weszla aktualizacja z polskim i angielskim systemem.
No ale generalnie pytaj sie o Jumbo w Woerden praca jako orderpicker. To najlzejsza
  • Odpowiedz
@bedziemywkontakcie: Strasznie dziwne, bo co tydzień we wtorek widzę 4-5 nowych osób na przyuczaniu ich do pracy.. Ale no może myślą, że teraz już im nikogo na razie nie potrzeba. Bo przyznam, że w ubiegłym tygodniu na popołudniowej zmianie w 5 dni zrobiłem 30h, a ludzie na ranku to z 22-24, a jest to mało. Np miesiąc temu co tydzień miało się 38-42.
Ale no do jakiego Jumbo byście nie poszli
  • Odpowiedz