Wpis z mikrobloga

Interesuję się polityką, mam własne zdanie i preferencje. Swego czasu interesowałem się prawem karnym, było to kilka lat temu. Chętnie dyskutuję na złożone tematy dotyczące gospodarki, finansów, giełd - pieniądz i jego obrót na świecie wydaje mi się fascynujący. To takie dpdatkowe upodobania, bo medycyna, chemia i biologia to moje królestwa, ale poza nimi są też takie drobne dodatki.
Chętnie dołączyłbym do partii politycznej - w końcu mam wiedzę, jestem na bieżąco, interesuje mnie to i mam w sobie chęć wprowadzania zmian. Ale brakuje najważniejszego...


No z czym do polityki... z karłowatością 168,5cm, polackim ryjcem 1/10 i zakolami? Fobią społeczną, depresją i bólem utraconej młodości? To jest absolutna podstawa. I niech mi nikt za przyklad nie daje wodza 500-plusów, bo nigdy nie zapomnę jak na sali został zakrzyczany przez wzrostaka "siadaj kurduplu!"
Karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola to nie tylko brak miłości, związków, spełnienia w życiu. To po prostu brak szans na cokolwiek. Na cokolwiek...
#przegryw #stulejacontent #przemyslenia #depresja #oswiadczenie #tfwnogf
  • 24
  • Odpowiedz