Wpis z mikrobloga

Nowa Opera to gówno!

Odkąd mam Internet byłem jej wierny, ale od wczorajszego zaktualizowania jestem załamany... Przetrwałem wiele. Były aktualizacje, które uniemożliwiały korzystanie ze stron, bo crashowało po dwóch kliknięciach, wiele stron nie wczytywało poprawnie, na wielu nie działalo tak jak trzeba. Mimo to Opera byla najbardziej funkcjonalna. Dzisiaj ją włączam, a ta głupia małpa nawet mi ostatniej sesji automatycznie nie zapisała. Gdzie zakładki!!?? , gdzie klient poczty, gdzie przycisk przywracania zamkniętych stron!!?? Opero, co oni z Tobą zrobili ;_;

#gorzkiezale #zal #opera #opera15 #chropera

  • 15
  • Odpowiedz
@footix: Em przecież normalnej 12 nie zaktualizujesz do 15 więc o co chodzi? Chyba używałeś next czyż nie? Zainstaluj stabilną 12 i po kłopocie.
  • Odpowiedz
@footix: 12.16 jest jak coś. Co do 15 to zakładki i Link pojawią się w pierwszej kolejności, później skórki, co dalej nie wiem... Strasznie ograniczona jest nowa wersja, choć stronki super śmigają.
  • Odpowiedz
@Kamill: Nie wywaliłem 12, to była refleksja ogolna. Chociaż 12 ostatnio tak zaczęła zamulać, że korzystanie z niej, także nie było komfortowe. 15 to stabilna wersja.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Żadna przeglądarka nie jest ostateczna, bo się ciągle rozwijają. ;) Wchodząc na oficjalną stronę Opery klikając ściągnij program, ściąga Opere 15, oznaczoną jako wersja stabilna. Wersja 12 nie aktualizuje i najprawdopodobniej nie będzie się aktualizować do 15.
  • Odpowiedz