Wpis z mikrobloga

Pamperki z #narkotykizawszespoko powiedzcie mi coś. Całe życie wzbraniałam się przed innymi używkami niż trawka czy piwko. Widząc co robią ludzie i jak wyglądają po innych rzeczach po prostu byłam na nie. Niedawno po długiej rozmowie z kumplem spróbowałam #ecstacy wzięłam mniej niż pół i jestem zachwycona. Dzisiaj przyjęłam rekreacyjnie kolejną dawkę (połówka) i tak się zastanawiam czy to jak dużo zjem itd. Wpływa znacząco na działanie. Przy pierwszym razie byłam na piwie i pasztecie (Woodstock xD) i wjechało po ok 30 minutach i było cudownie. Teraz jestem po sytej kolacji. Jak to było z wami? Porady, wskazówki, anegdoty mile widziane!
KleKotka - Pamperki z #narkotykizawszespoko powiedzcie mi coś. Całe życie wzbraniałam...

źródło: comment_DiOTJdilU5RQzA71qpIaaBBmjtSdurE1.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@Baciar93: Nie warto mierzyć wszystkich swoją miarą. Rozumem co przeszedłeś bo byłam blisko z osobami które miały problem z różnymi substancjami. Jednak nie wszyscy reagują na wszystko tak samo. Dziękuję za Twoją opinię.
  • Odpowiedz
@KleKotka: to zmarnowałaś tripa:/

Also po bogatym posiłku będzie albo słabiej albo wejdzie pózniej wiec nie polecam. Lepiej tak 4h plus po duzym posiłku. Na sile tripa wpływa tez dawka i częstotliwość używania
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: Jestem 3h po spożyciu i jest wow. Wjechało z opóźnieniem ale intensywniej. Widzę lepiej, słyszę, czuję. Mam płynność myśli z słowami wypowiadanymi. Jest mi ciepło, troszkę jakby stan podgorączkowy ale przyjemny.
  • Odpowiedz
@KleKotka: ile czasu minęło od pierwszego tripa?

Jak będziesz brała częściej niż co 3-4 tygodnie to po dłuższym czasie będzie słabiej... Ale rozumiem początkowe zakochanie się w substancji, na początku tez nie trzymałem się tej reguły;)

Po 2-3 takich odstępstwach pewbie się tak nie stanie ale po większej ilości już tak;)

Posłuchaj ulubionej muzyki albo obejrzyj ulubiony film z dzieciństwa, bajkę polecamʕʔ
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: Od pierwszego? Woodstock. Jakieś 3 tygodnie. Wiem teraz, że powinnam robić większe przerwy żeby w pełni korzystać. Właśnie słucham muzyki, smaruje się kremami i takie tam :)
  • Odpowiedz