Wpis z mikrobloga

@Meybah: Wilder nie będzie tyle ważył, bo on nie ma takiej budowy. Fury ma walczyć ofensywnie i nokautować, cios ma i może zastopować Bronze Bombera. Oczywiście, że Wilder robił postępy, owszem, ale jest starszy i myślę, że ze względu na szalony styl walki bardziej podatny na kontuzje i myślę, że to w najbliższych latach zacznie być widoczne. Fury ze Schwarzem wyglądał naprawdę kapitalnie, czekam na pojedynek z Wallinem i myślę, że
@HumbugPL: Wazyl 102-103 z Breazealem i szpilka. Fury nie jest pucherem, on te ciosy bije z luzu bez skretu. To nie Fury byl tak kapitlany tylko Schwarz tak tragiczny. Cos tam potrafi ale ta szklanka... po kilku ciosach mial cala twarz we krwi, Fury nikogo nigdy tak nie poniewieral. Nie jest tak trudno dobrze wygladac na tle zawodnikow jak pianeta, seferi, schwarz, wallin... podejrzewam ze wszyscy z czolowki by sobie z
@Meybah: Jeśli Fury będzie ofensywny i pójdzie cios za cios,to pójdzie spać.Wilder to freak i kopie jak koń,może bić silno Fury,ale nie oszukujmy się - jeśli dojdzie do wymiany to Wilder wygra,mimo,że kibicuje Gypsy King a Wildera nie lubię mimo,że to jego kreacja,aby bilety się sprzedawały. Z człowieka który ma genialny movement nie zrobisz punchera,no chyba,że peekaboo ale Fury 2m a nie 178 jak Tyson xd
@command: No wlasnie. Fury wypunktowal kliczke ale styl robi walke, Wilder to nie kliczko, on idzie po nokaut i idzie za ciosem jak ma 1 lepsza okazje, zreszta nie rozumiem tego przekonania ludzi ze fury gladko wygra to jakies fanboje? Uwielbiam boks Furego, ale prawda jest taka ze mial zajebistego fuksa ze przetrwal te 2 liczenia.
@Meybah: ty widziałeś co się działo te 30-40 sekund po tym jak Fury wstał po nokdaunie? Wilder jak poczuje krew, zawsze idzie wykończyć zwierzynę, tu nie weszły mu te 2-3 cepy kończące i nagle role się odwróciły. Przecież on miał strach w oczach i sam zaczął klinczować, mimo że niecałą minutę wcześniej miał rywala na deskach xD Obsrał się, bo wiedział, ze jak teraz choćby przyklęknie to jest wypunktowany. Zresztą jak
wilder w pierwszej walce byl tak lekki bo nabawil sie jakiejs choroby przed walka, a u takiego punchera te kilogramy robia duza roznice, gdyby w tamtej walce wilder byl w 100% zdrowy to dwoch liczen furego by nie bylo, skonczyloby sie ko po pierwszym