Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: Piękny obrazek pokazujący #!$%@? wykopujących. Przynajmniej #!$%@? w ich własnym mniemaniu bo skoro porównują swoje życie z kotem, który nie ma na nic wpływu, to pozostaje współczuć, że sami uważają się za bezrozumnego śmiecia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@veneficuss: nie wszyscy mają takie możliwości jak ty, na wsi wspomnianej wyżej gdzie pan Janek nie wyjedzie do wielkiego miasta bo całe życie #!$%@? na roli. Czyli rozumiem że uważasz że każdy człowiek który nie ma możliwości wyrwania się z takiego stanu rzeczy przez różne czynniki jest upośledzony umysłowo. Ciekawy tok myslenoa
  • Odpowiedz
@PietroPawlo: Może i jesteś, w końcu wiesz, co mówisz. Chociaż pewny nie jestem, bo... czy to kompleksy unimozliwiły ci zrozumienie, że we wpisie opa porównano ludzi do kotów, a nie do śmieci?
  • Odpowiedz
@biliard: hmm o czym ty. Mówisz człowieku poczytaj do. Kogo napisałem to i wtedy edytuj swój wpis, podpowiem ci: nie pisałem do opa tylko do Pana z tęczowa flaga w tle czytaj ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@PietroPawlo: w niemczech minimalna pozwala na godne życie bo de facto jest płacona w regionach o niskich kosztach utrzymania [w berlinie spokojnie niemiec znajdzie robotę za 1800-2000€], w polsce jest płacona tam gdzie są duże koszta utrzymania i generalnie nie ma alternatywy
  • Odpowiedz
@PietroPawlo:

nazywanie ludzi śmieciami

Jeszcze raz, bo znowu nie pojąłeś. Ani op ani @Rabke nie określili ludzi śmiećmi. Tak trudno ci to pojąć? Przecież twoje wynurzenia, tak jak ich komentarze ciągle wiszą, każdy może potwierdzić. ¯\_(ツ)_/¯
xddd
  • Odpowiedz
nie ma czegoś takiego jak zarabianie 1600zł z nieswojej winy. change my mind
@malinq: Moze byc przez glupich rodzicow, ktorzy rozmnażali się pomimo, ze nie bylo ich stac utrzymac samych siebie a co dopiero zapewnic dobra przyszlosc dziecku i łatwiejszy start.
  • Odpowiedz