Wpis z mikrobloga

@PietroPawlo: Żeby zarabiać z 2000zł, mając z 40 lat w tych czasach to trzeba mieć po prostu #!$%@? w banii i #!$%@? w samego siebie i swoje życie. Są takie czasy że wszędzie potrzebują kogoś do roboty i to nie za minimalną. Teraz jeśli chodzi o pracę i życie to są najlepsze czasy jakie były w historii ludzkości. Masz takie możliwości jakich nigdy nie miałeś. Trzeba być po prostu #!$%@?
  • Odpowiedz
@Scorpjon: dlatego już nawet mu nie odpisuje po tym tekście, bo to nie ma sensu, przecież on zna 90% nauczycieli w Polsce :) znam 4 i każdy ciągle kursy, seminaria, certyfikaty no. Ale 90% przecież nic nie robi xD
  • Odpowiedz
@Mystizer: no ale przecież ja to napisałem że 3k to teraz minimum, bardziej celowalem w 50+ którzy zaraz wkrocza w wiek ochronny wiec boją sie ich zatrudnić, na spawacza za stary i w plecach go #!$%@? itd.
  • Odpowiedz
@Mystizer: Polska to gospodarka opierająca się na prostych słabo płatnych pracach głównie w mało innowacyjnych MSP. To jaka prace maja mieć ci 40 latkowie ? Taki kraj poprostu
  • Odpowiedz
nazywanie ludzi śmieciami bo zarabiają 1600 nie z ich winy często, ilu ludzi tyle historii tym bardziej że wiemy dlaczego jest taka płacą minimalna. Tak potwierdzam jesteś smieciem


@PietroPawlo: ja #!$%@?ę, naucz się czytać ze zrozumieniem, a nie dalej brniesz w tę bzdurę
nie zrozumiałeś, to nie zrozumiałeś, ale daj już spokój
  • Odpowiedz
@PietroPawlo: mówiłem nie brnij. po prostu nie rozumiesz słowa pisanego, ale już ci wyżej próbowali tłumaczyć. widać, że przypadek jemioła nie do odratowania
za #!$%@? tego nie zrozumiesz xD
  • Odpowiedz