Wpis z mikrobloga

Mirki ze Śląska, czy macie może do polecenia jakiegoś złotnika który wykona ładny pierścionek zaręczynowy? Najlepiej z jakimiś przykładami realizacji bo już rozmawiałem z jednym gościem w Gliwicach i byłem prawie zdecydowany ale dopiero wtedy zobaczyłem zdjęcia na facebooku i się trochę przeraziłem, biżuteria jak na jakimś zamku średniowiecznym( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i w ogóle złotnik czy jednak jakiś salon typu Aclari?

#gliwice #katowice #rybnik #zabrze #zlotnik #jubiler #pierscionek #zareczyny
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemmek113: Sprawdź jubiler Zabrze plac dworcowy. Tam zamawiałem obrączki i jestem zadowolony z usług, nawet możesz przynieść trochę własnego złota do przetopu to obniży cenę pierścionka.
  • Odpowiedz
@przemmek113: w Rudzie Śląskiej na Niedurnego 47( chyba) bo to musisz tak w brame wejść jest Jubiler. W środku ma pracownie ale tez wystawione rozne propozycje na sprzedaz. Zamawialiśmy tam obrączki, na miejscu tez naprawił mi zloty pierścionek. Rozmawiasz z osoba ktora to robi a nie tylko sprzedaje czy zbiera zamowienia. Moze warto sprawdzić czy przypadnie Ci do gustu. Ja jestem bardzo zadowolona.
  • Odpowiedz
@przemmek113: Pierścionki zaręczynowe ACLARI omijaj z daleka. Sprzedają rozlatujące się po miesiącu g---o. W salonie będziesz zapewniany o jakości produktu itd., a w momencie wystąpienia problemu (w moim przypadku wypadających diamencików) zostaniesz maksymalnie zlany, a reklamacja zostanie odrzucona. Nie trzymają się terminów (odpowiemy do końca dnia, odpowiemy do 15 itd., a i tak za każdym razem musisz zadzwonić i się przypomnieć), materiał jest lichej jakości - poczytaj negatywne komentarze, o
  • Odpowiedz