Wpis z mikrobloga

Oceniłem dość dokładnie ośrodek na #bookingcom - trochę mi to zajęło. Po 2 dniach otrzymałem takiego maila. A skąd ja mam wiedzieć co tam według nich było w tej opinii 'nie tak'? Jeśli sprawdzili całą opinię i coś im nie pasowało, to tak ciężko zacytować o co dokładnie chodzi ? Teraz mam usuwać/edytować na chybił-trafił i liczyć, że chodziło im o to ?

Poza tym już #!$%@?ąc, nawet jakbym chciał się w to bawić, to się nie da, bo po kliknięciu w przycisk z maila pojawia się:

Dziękujemy za opinię!

Właśnie przesłaliśmy Twoją opinię do zespołu moderacji. Sprawdzimy, czy jest ona zgodna z naszymi wytycznymi. Poinformujemy Cię, kiedy zostanie umieszczona na stronie. Zdjęcia mogą pojawić się na stronie później niż tekst. Dowiedz się więcej o naszym procesie moderacji.


i nie ma nigdzie mojej opinii, ani tym bardziej możliwości jej edycji. Ja pierd*lę, nie lubię takiego burdelu na kółkach jak już na coś poświęcam swój czas.
A może to jakaś #afera i noclegodawcy mają możliwość ingerencję w opinie? Moja była generalnie pozytywna, ale negatywne strony też wymieniłem.
#zalesie #logika #booking
uzytkownik4 - Oceniłem dość dokładnie ośrodek na #bookingcom - trochę mi to zajęło. P...

źródło: comment_iyj7bn4oe6k9xYS0qmJIBGlDJdfrc7Ox.jpg

Pobierz
  • 3