Wpis z mikrobloga

Tydzień temu pewna atencyjna kociara @Twinkle pisała:

W przeciągu tego tygodnia adoptuję koteczkę, której nikt nie chce. W tajemnicy przed niebieskim i... właścicielami mieszkania. Beti jest jednym z tych kotów, które nigdy nie zaznało miłości człowieka. Nigdy nie mogła wylegiwać się na kanapie w słońcu, podchodzić rano do lodówki i krzyczeć "człowiek, chcę jeść!". Beti urodziła się na ulicy, następnie nieśmiało zaczęła przychodzić do Pana, który dokarmiał ją i wiele innych kotów. Prawdopodobnie wielokrotnie była atakowana przez inne koty/psy i gwałcona. Starszy pan niestety zmarł. Miseczki zaczęły być puste, a koty musiały uciekać przed "utylizacją". Nawet jeśli mogłaby - nie ma szans by wróciła na ulicę, nie upoluje sobie jedzenia. W domu tymczasowym siedzi cały czas za kanapą. Jest nieśmiałym, delikatnym i wrażliwym kotem potrzebującym bardzo dużo miłości. Jeśli będą Was interesować jej postępy w towarzystwie #kotdante (który również jest skutkiem bezmyślnego rozmnażania zwierząt, tyle, że mamą byłam i jestem dla niego ja, Beti prawdopodobnie nie miała mamy) to zapraszam do tagu #oswajamybeti

#zwierzaczki #kot #koty #adopcja

Ponad 481 wykopków zaplusowało post. Niestety zwykłe sprawdzenie przez Stowarzyszenie START wykazało:

byłam na wizycie u Pani. I obie wiemy,że nie jest Pani dobrym dobrym domem dla Beti. NIe będę rozwijać tematu, ale przede wszystkim jak weszłam miała Pani otwarte na szeroko okno i Pani kot spacerował po zewnętrznej stronie parapetu.... dodam, że pani J. mieszka na 2 piętrze. Poprosiłam panią o zamknięcie okna. Zmiana planów życiowych? mówiła pani że jest pani w K. do jesieni potem wyrabia pani paszporty i wyjeżdża. jak zasugerowałam, że wyjazd nie jest w sytuacji Beti dobrym rozwiązaniem powiedziała, Pani, że może pani przełożyć wyjazd o rok albo nawet 5 lat, a w ogóle, że nie musi pani wyjeżdżać do UK ale może pani wyjechać do Gdańska. Komentarz Pani J. jest bardzo subiektywny, moja opinia była negatywna. Dla mnie jest pani niewiarygodna. Było oczywiście więcej uwag ale z różnych powodów nie będę o nich pisać na forum. Musimy mieć pewność, że kot będzie miał właściwe warunki, tym bardziej taki trudny i wycofany kot. Pani N. W, nie zbieramy funduszy na Beti. Zbieraliśmy tylko na jej leczenie, faktura za leczenie jest na stronie zbiórki na pomagam.pl. Pobyt w domu tymczasowym opłacamy z własnych funduszy i pieniędzy zebranych na bazarku. Jesteśmy osobami prywatnymi, a stowarzyszenie START, bardzo pomaga nam w szukaniu domów i udostępnia nasze ogłoszenia,

Pani J. jest pani bardzo młodą osobą, proszę nie pisać takich głupot . NIe chcę kontynuować tematu, w trosce o pani dobro mi chodzi. Proszę zadbać o swojego kota, kupić mu jakąś dobrą karmę i zabezpieczyć okno, bo szkoda będzie kota jak spadnie , a koty fruwać nie potrafią....

https://www.facebook.com/1173918996035342/posts/2370803459680217/?app=fbl
  • 52
@Twinkle na PW mam 9 osób, które negatywnie wypowiadają się o tobie. Twoich praktykach z #czarnolisto i zgłaszaniem postów. Taka skarżypyta z ciebie. Narobisz hałasu dla atencji. Ktoś obnaży twoje bzdury to jak małe dziecko. Cykl do mamusi na skargę. Nieco infantylne zachowanie. Dalej pytam czy znasz jakieś naukowe publikacje o sugerowanych przez ciebie kocich gwałtach? Przyznaj, że zwyczajnie wymyślasz takie idiotyzmy żeby wzbudzić litość i dodatkowo pokazać siebie w
@Twinkle niestety sporo osób uważa ciebie za nieuleczalną atencjuszkę
Przedstawisz wreszcie te naukowe publikacje o kocich gwałtach? Czy zwyczajnie wymagam zbyt wiele?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bijotai: A wiesz ile mnie interesuje opinia osób, które w życiu nie będą miały wpływu na moje życie? No nic. XDXDXD
Nie podam, ale polecam porozmawiać o tym z dobrym weterynarzem ze swojego miasta, być może Twój da Ci spis źródeł z jakich korzystał przy wypowiedzi.
@Twinkle czyli blablabla i nic więcej... Pytanie. Skoro nikt nie traktuje ciebie tak jakbyś sobie wymarzyła to z kim jest problem? Z tobą czy resztą świata? Widzisz pytałem 4 weterynarzy i śmieją się do tej pory... Echhh brnąć w takie bzdury...
@Twinkle widzisz ja znam twoje poprzednie konto i twoje poszukiwania atencji gdzie pisałaś, że nie ma drugiej tak wrażliwej osoby wg psychiatry. Sorry, ale zamiast robić coś dobrego deprecjonujesz ludzi zajmujących się ratowaniem zwierząt i zwyczajnie uprawiasz #!$%@? w najgorszym wydaniu. Podasz wreszcie jakąś publikację o tych kocich gwałtach czy dalej będziesz kręcić i się ośmieszać tak jak z pisaniną o wyjeździe, rodzinie i takich tam. Znowu usuniesz konto? Wrócisz jak potrzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bijotai: Wszyscy = 1 typiara rozmawiająca ze mną 15 minut. Gwoli ścisłości, to właśnie od tej pani poszła informacja o tym, że Beti była gwałcona, także. Proszę Cię, przestań być śmieszny i wytykać mi sarkazm (xD) i coś, co robiłam 5 lat temu.
@Twinkle nie jedna a 9 osób. Sorry. Jesteś niewiarygodna, atencyjna i zawsze masz problemy... To gdzie te kocie gwałty kłamczucho? Non stop zmieniasz wersję. Nikt poza tobą nic takiego nie twierdził. Ustał coś i zapisz sobie obowiązującą wersję.
@Twinkle twój problem poza zasłanianiem się kitku polega na tym, że na początku żalisz się wykopkom. Później jak nie dają tobie atencji to ich blokujesz i zgłaszasz. Dodatkowo oczerniasz. Jesteś wrzodem na wypoku i właściwie to blisko tobie do #patostreamy a zwierzaki przy tobie mają jak Sonia u Zwierzyńskich. Generalnie kłamiesz, zmyślasz i jesteś niewiarygodna
Ty też jesteś wykopkiem jakbyś nie zauważyła i wykopki są dla ciebie potrzebne do atencji. Smutne
@Twinkle nie oglądam patostreamów. Twierdzę, że do tej formuły tobie najbliżej. Nic mądrego poza nieudolnymi próbami lansu na gwałcone kitku nie potrafisz. Praca... kolejna z której ciebie wyje*** życie osobiste w ruinie... nie nadajesz się nawet na opiekę zastępczą dla kota... O czym my mówimy? Jedyny tlen to odrobina atencji na wypoku...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bijotai: Nie oglądasz, ale mówisz do mnie o czymś, czego nie rozumiem, czyli zakładam, że znasz ofiary dramatu. Ja #!$%@?ę, weź może wypisz sobie wszystko co sobie uroiłeś, ja to zignoruję i dodam Cię na #czarnolisto z dopiskiem "szur w foliowej czapeczce" bo naprawdę mam wrażenie, że rozmawiam ze #!$%@? botem.
@Twinkle standardowo nie mogąc sobie poradzić w dyskusji z adwersarzem pytającym o źródła dotyczące kocich gwałtów rejterujesz i wrzucasz na #czarnolisto teraz tylko jeszcze usuń konto i wróć za miesiąc szukać atencji...
@bijotai: @Twinkle Sorka, że tak się trochę wtryniam między Waszą dyskusję, ale jak to kotka była gwałcona? Nie rozumiem tego kompletnie. Pragnę powiedzieć, że kompletnie się nie znam na behawiorystyce kotów, jestem po prostu psiarą, ale z biologii coś tam się zapamiętało. Dla kotki ból przy stosunku jest niezbędny do zapłodnienia. Dlatego genitalia "panów" są dość ostro zakończone. Tak już je natura zrobiła i kotki najnormalniej w świecie odczuwają ból i
@Sasenney @Twinkle chciała jak zawsze podkręcić dramatyzm sytuacji i pokazać siebie jako osobę ratującą gwałconą kotkę u tej dziewczyny to standard i generalnie pisze bzdury pod atencję na wykopie. Spotkanie w kwestii adopcji kota pokazało, że Twinkle nie nadaje się co bardzo ją oburzyło. @Twinkle jest znana z bycia toksyczną osobą o dużych problemach psychicznych a zwierzęta służą jej tylko do wzbudzania odpowiedniego zainteresowania na wykopie. Jest skłonna napisać za plusy każdy