Wpis z mikrobloga

  • 916
Ostatnio idąc do pracbazy znalazłem w rowie kitku. Strasznie darł jape, więc ciężko było go nie zauważyć, a raczej usłyszeć. Był brudny i wychudzony jakby siedział tam już kilka dni.
Pewnie przede mną widziało go jakieś 10 osób wtedy ( _)

Spóźniłem się do pracy prawie 2 godziny, ale przynajmniej teraz mam kitku ()
#pokazkota
Antlioon - Ostatnio idąc do pracbazy znalazłem w rowie kitku. Strasznie darł jape, wi...

źródło: comment_pD3ZNTuIHD4GZkmrXEATpZNq2vABU7Ea.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
Pewnie przede mną widziało go jakieś 10 osób wtedy ( _)


@Antlioon: no i co z tego ze widzieli?
MAsz do nich pretensje, ze nie wzięli?

Moze po prostu nie chcieli kota, bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@gwiezdny_wodnik: @nosacz_ninja: Osoba która wypuszcza tak małe zwierzę bez nadzoru nie ma prawa nazywać się właścicielem.

Koty to nie sa zwierzeta na wyginieciu, że trzeba sie martwic o przetrwanie gatunku.

Tego jest zatrzęsienie, także pełno dzikich, bo to żywotne i płodne stworzenia.

JAk ten konkretny by nie przetrwal i zdechł, to sa miliny innych i zadnej straty z jego powodu dla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Antlioon: To jak najszybciej i zrób seperację kota na jeden pokój. Nigdy nie wiesz czy nie ma np. białaczki. Zrób mu badania krwi, odrobaczanie, szczepienia i później sterylkę (w Lublinie macie fundusz sterylizacyjny, więc będziesz to miał bodajże za darmo). Tylko u dobrego weta.
  • Odpowiedz
Osoba która wypuszcza tak małe zwierzę bez nadzoru nie ma prawa nazywać się właścicielem.


@Twinkle: Nie każdy mieszka w mieście i trzyma kota w mieszkaniu... mamy środek lata i wydaje mi się naturalne to, że zwierze zamiast gnić zamknięte w śmierdzącym pokoju biega sobie po dworze...
Ale dla zwierzozjebów idealne połącznie to 10kotów+10psów zamkniętych w 10m2 pomieszczeniu
  • Odpowiedz
@Antlioon: pamiętaj że kot może jeść spokojnie nerki, a wątrówki w małych ilościach i najlepiej raz na tydzień, z karm puszkowych butchers jest dobrej jakości jak na cenę

jest też taki żwirek jak [chyba] benek zdaje się [takie jasne zielone opakowanie,drewienkowy żwirek] fajnie pochłania zapach i nie zatyka rur i się łatwo czyści i jest tani

pamiętaj też że jeśli kotu dajesz dużo uwagi, miłości, gadasz do kota, traktujesz jak
  • Odpowiedz