Wpis z mikrobloga

  • 916
Ostatnio idąc do pracbazy znalazłem w rowie kitku. Strasznie darł jape, więc ciężko było go nie zauważyć, a raczej usłyszeć. Był brudny i wychudzony jakby siedział tam już kilka dni.
Pewnie przede mną widziało go jakieś 10 osób wtedy ( _)

Spóźniłem się do pracy prawie 2 godziny, ale przynajmniej teraz mam kitku ()
#pokazkota
Antlioon - Ostatnio idąc do pracbazy znalazłem w rowie kitku. Strasznie darł jape, wi...

źródło: comment_pD3ZNTuIHD4GZkmrXEATpZNq2vABU7Ea.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • 27
@Czaajnik ja jestem mile zaskoczony bo od pierwszego dnia ogarnia, że jak jest sranko to trzeba do kuwety i drapie w drzwi kiedy chce wyjść.
Może na zdjęciu nie wygląda, ale jest fest mały, raczej nawet za mały na oddzielenie go od matki więc tym bardziej dziwi mnie to jakim cudem on się znalazł w rowie i przeżył w ogóle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antlioon: a to mój też robił do kuwety. Czasem tylko robił na reklamówkę jak jakaś leżała na ziemi :D Jak jest fest mały, to może będzie próbował ssać koszulki albo palce, mój tak robił. Polecam wziąć jakąś szmatkę żeby miał do ssania, żeby piżama Ci nie #!$%@?ła xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antlioon: przynajmniej do reklamówki, od razu masz wszystko gotowe, żeby to wynieść. Dla mnie same plusy, ja bym to pochwalił jeszcze.
Z resztą, każdy szanujący się kitku fan wie, że kitku>praca.
  • Odpowiedz