Wpis z mikrobloga

Dobra, tak trochę bez ogródek. @Moderacja @wykop Dlaczego, na litość boską nie poszerzycie czarnej listy? Ilość naprawdę głupich użytkowników jest gigantyczna. Ich aktywność nasila się zwłaszcza przed północą. Dlaczego muszę wypuścić jednego użytkownika który łamie regulamin na cześć drugiego? Zgłaszanie ich kończy się, w moim przypadku warnem za flood. Ja wiem że pieniądz musi się zgadzać i ilość użytkowników jest dla was przeliczalna na dziengi. Pytam się tylko dlaczego nie mogę odfiltrować zgodnie z moim widzimisię użytkowników chorych psychicznie i jak przez ostatnie 10 lat używać wykopu? Smutne to i straszne zarazem. Takiego nasilenia patologii, głupoty i chamstwa naprawdę ciężko się znosi. Czy tak trudno dopilnować by użytkownicy tagowali swoje wpisy choć do tej 1.00? Mniemam że mój wpis nie jest jedyny. Większość się poddała i usunęła konta. Mnie to też pewnie czeka. Pozdrawiam @m__b @a__s
  • 5
Dlaczego, na litość boską nie poszerzycie czarnej listy?


@Fedain: bo nie potrafią. To są ludzie, którzy zatrudniają elfika jako community managera, i nerłopków jako moderatorów, a "usuwanie" zdjęć według nich to schowanie linka, więc wcale bym sie nie zdziwił jakby CP z listopada dalej latało po ich CDNie.