Wpis z mikrobloga

Niby człowiek długo już ćwiczy a jednak nadal głupi xD W sobotę zrobiłem wyciskanie 240kg z łańcuchami, wczoraj wiosłowanie 220x10 i dzisiaj znowu miałem mieć wyciskanie tylko z pauzą na 225kg, już na rozgrzewce czułem że jest coś nie tak, podczas 180kg poczułem ostry ból w piersiowym, raczej nic poważnego, obstawiam że naciągnąłem, jednak problem jest taki że zawody są za 10 dni a fizjo dopiero w przyszłym tygodniu może mnie przyjąć. Znacie jakieś sposoby na szybszy powrót do zdrowia?
#mikrokoksy
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Darksed: są też na stronie jednej PL i idzie 24 h (choć jutro masz święto), brałem stamtąd ostatnio i działa. Na siłkach też raczej mają ale po 10 mg flakony zamiast 5 mg
  • Odpowiedz
  • 1
@Darksed bpc157+ipamorelin w dawce takiej samej jak bpc. (2x dziennie 500+500mcg) Mi to wielokrotnie ponadciagana klate wyleczylo przez weekend.
  • Odpowiedz
@bst: Wleci BPC bo nie mam dojścia na nic więcej( ͡° ͜ʖ ͡°). Dorzucę fizykoterapię codziennie, mam dobrze bo dziewczyna jest masażystką xD jeszcze hydromasaż wleci kilka razy ale nie mam pomysło co jeszcze xD
  • Odpowiedz
podczas 180kg poczułem ostry ból w piersiowym, raczej nic poważnego, obstawiam że naciągnąłem


@Darksed: Wyciskać, obserwować :P Czym ty się w ogóle przejmujesz (_ ) toć jedziesz tam tylko odebrać tego złotego talerzyka na sznurku na który nawet kurczaka z ryżem nie nałożysz oraz pucharek do lodów.
  • Odpowiedz