Wpis z mikrobloga

Tak czytam setny odcinek jechanka po rozowych na glownej, az patrze w lustro i ciesze sie ze swojego zycia.

Link - https://www.wykop.pl/link/5087247/szukacie-ksiecia-z-bajki-a-same-nie-macie-nic-ciekawego-do-zaoferowania/

Mam prawie 30 lat, jako facet - bywalem biedny jak mysz koscielna, pozniej bogaty (nie narzekajacy na kase), brzydki za nastolatka, przystojniejszy po 25 roku zycia. Studia zaczalem po 24 roku zycia. Rodzina niezamozna, pracuje od 12 roku zycia, od 17 pelowymiarowo. Wiec moja perspektywa jest perspektywą normalnego goscia, ktory sie uczy, popelnia bledy, uczy i tak w kolko.

NIGDY nie mialem spotkania z roszczeniowa kobieta, a mialem ich sporo. Kiedy podjezdzalem po dziewczyne rowerem, zwykle czas spedzalismy na pasjach, czytaniu, jezdzeniu, eksplorowaniu nowych miejsc, fotografii itd.
Jak podjezdzalem salonowym samochodem to jezdzilismy po Europie, restauracjach, majac setki tematow od inzynierii (wiele dziewczyn, z ktorymi sie spotykalem bylo po inzynierii), sztuki, relacji, przedsiebiorczosci, przyrody itd.

Oczywiscie, zdarzaly sie dziewczyny mniej i bardziej interesujace... ale wtf... o co ta ciagla walka w tych internetach....? Wokol mnie same normalne pary, ludzie z zainteresowaniami, bez zbednej napinki, ot zyja sobie. Wezcie otworzcie oczy, zrobcie wszyscy (ci co placza) cokolwiek ze soba i wykorzystajcie piekno relacji chociaz przez chwile.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L-LORD: po prostu szukałeś, interesowałeś się normalnymi karynkami a wykopki szukają tanich dziwek na tinderach/badoo i stękają że one nie są nimi zainteresowane bo szukają kasiastych, samców alfa a nie przegrywów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L-LORD: to tylko wykop ;) Są i te, które opisują, ale tak jak piszesz, jest też wiele naprawdę świetnych, interesujących i pięknych kobiet. Tutaj jest ten problem, że samonakręcanie się działa cuda. Jeśli ktoś bazuje na wyobrażeniach z internetów, to przy tej ilości zarzutek, jakiś prześmiewczych obrazków, niby przeprowadzonych rozmów może sobie myśleć w taki czysto negatywny sposób. Tylko problem w tym, że w takiej sytuacji uczy się niechęci do
  • Odpowiedz
@piastun: Mnie to trochę śmieszy. Jestem po trzydziestce. Odkąd pamiętam, nikt nigdy nie traktował portali randkowych na poważnie, bo powszechnie wiadomo było, że to w większości przypadków zwykłe "karynaria", gdzie plastikowe dziuńki szukają nażelowanych, przykoksowanych ziomków, żeby wyskoczyć na dicho zakończone dzikim seksem w ciemnym kiblu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie to wiedzieli i zdawali sobie sprawę, że jeśli nie nakłada się na kudły taczki żelu
  • Odpowiedz