Wpis z mikrobloga

Tyle, że chłopak dziewczyna to normalna rodzina ze względu choćby samej natury człowieka i jego instynktu "rozmnażania się" - tak nas natura stworzyła, tak powinno mniej więcej to wyglądać.


@xCytrulina: Argumentem ad natura to tylko udowadniasz ze nie jesteś najostrzejszym ołówkiem w piórniku. Z natury człowieka nie wynika wiele rzeczy, chociażby ubiór - nie po to masz włosy na ciele żeby się ubierać xD

LGBT to
  • Odpowiedz
@xCytrulina: W sumie to nie spodziewałem się, że są ludzie, dla których marsze równości objawiają się jako zachęta do bycia homo tak mocno, że postrzegają to jako zagrożenie dla swojej tożsamości. Może rzeczywiście zakażmy tych parad, by jakiś tam procent nie podążył za swoimi instynktami gejowskimi (jak to nazwać?) i będąc w jakimś małżeństwie hetero nie rozbił rodziny.

Może o to właśnie chodzi, gdy ONR mówi o rozbiciu rodzin? Może
  • Odpowiedz
@xCytrulina: Chciej iść za rękę z partnerem po ulicy tak jak inni.
Słuchaj wyzwisk, gróźb karalnych, obawiaj się rękoczynów.

Nie, takie marsze nie są potrzebne.
  • Odpowiedz
@xCytrulina: jak osoby homoseksualne będą mieć równe prawa to nie będą musiały nikomu „wciskać swojej orientacji”, pusty łbie


@Joii: Raz, że mają równe prawa. Dwa, skąd ta agresja. Trzy - skoro nie jesteś gejem, to po jaką cholerę w ogóle popierasz ten ruch?

Cały ten ruch tak naprawdę jest zajebistym narzędziem. Podobnie jak feministki. Ludzie mają na gejów kompletnie w------e, ale te wszystkie ruchy są zajebiście dofinansowane i
  • Odpowiedz
@mecenas_z_piaseczna: nie, nie mają. Mogą zawierać związki małżeńskie? Dalej mi sie nawet nie chce czytać skoro zaczynasz komentarz od kłamstwa wielokrotnie wcześniej juz wyśmianego.
  • Odpowiedz
@Hrjk: Koledzy już wskazywali na wątpliwość źródeł, które twierdzą, że Neron poślubił jakichś dwóch facetów. Ale nawet jeżeli to zrobił, to nie było to coś dostępnego dla zwykłych obywateli, była to cesarska fanaberia taka sama jak mianowanie konia senatorem. I nie obchodzi mnie, czy Kaligula zrobił to, bo był szalony, czy chciał komuś coś udowodnić - ta nominacja nie może być traktowana jako precedens do tego, żeby dzisiaj konie zasiadały
  • Odpowiedz