Wpis z mikrobloga

  • 93
@xCytrulina w jaki sposób ktos wciska Ci swoja orientacje?

Bo jesli noszac teczowa flagę, to czemu kobieta idaca z wozkiem wciska mi swoja orientacje? Czemu sie uzewnetrznia z tym ze lubi jak ja #!$%@? facet? Przeciez to nie moja sprawa i nie musze tego wiedziec! A noszenie obrączki? PRZESTANCIE SIE OBNOSIC ZE SWOJA SEKSUALNOŚCIĄ!!!

Czy jednak jak robia to hetero to spoko, a homo zle?
@glonstar: Na to się nie da nic zrobić, zgadzam się z Tobą w 100% :)
@Hrjk: Tyle, że chłopak dziewczyna to normalna rodzina ze względu choćby samej natury człowieka i jego instynktu "rozmnażania się" - tak nas natura stworzyła, tak powinno mniej więcej to wyglądać. LGBT to wymysł, który przyszedł po to by tą normalnością zachwiać, lecz sądzę, że jest to również po prostu "modne" bo to jest coś nowego,
  • 90
@xCytrulina tak, ludzie chodza ze soba do lozka bo moda xD

Oczywiscie homoseksualizmu nigdy nie bylo, tylko teraz nagle powstal. #!$%@? z tym że zjawisko to bylo akceptowane w Europie zanim ktokolwiek uslyszal o Jezusie i jego sekcie, na ktora tak chetnie powoluja sie homofobowie.

Ba, cywilizacje akceptujące homoseksualistow zbudowały cywilizacje na kontynencie europejskim, a potem przyszla "czarna zaraza" i "zachwiala normalnością", gdzie ludzie nie oceniali seksu jako wyznacznika wartości czlowieka, oferując
  • 19
@glonstar
@xCytrulina (skoro juz za Ciebie odpowiedział, a tez nie lubie sie powtarzac):
Mogli się z tym bez problemu obnosic nie będąc obrzuconymi kamieniami. Zdarzaly sie tez malzenstwa dwoch mezczyzn, jednak zachowaly sie tylko nieprzychylne wspomnienia o tych zdarzeniach (pewnie cos jak z recenzjami na allegro), wiec tak. Mieli o wiele wiecej wolności i mogli zawierac zwiazki. Podobno Neron poślubił mezczyzne, ale akurat jego historia jest dosc skrzywiona przez brak sympatii ze
Zdarzaly sie tez malzenstwa dwoch mezczyzn, jednak zachowaly sie tylko nieprzychylne wspomnienia o tych zdarzeniach (pewnie cos jak z recenzjami na allegro), wiec tak. Mieli o wiele wiecej wolności i mogli zawierac zwiazki.


@Hrjk: Poproszę o źródło, i najlepiej sprecyzowanie czasu i miejsca, w którym to się działo (antyczne cywilizacje to bardzo szerokie pojęcie). Tego o Neronie nie biorę pod uwagę, bo to tylko "podobno".