Wpis z mikrobloga

  • 1
@kipowrot a no to oczywiście, nie neguje wcale bo fajna sprawa tył i sam myślę czy nie kupić jakiegoś gruza na zimę a tego pod koc ( ͡º ͜ʖ͡º) ale to nie miarodajne bo czy to nie m3 ws Opel Astra? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@kipowrot panie to nie ma dyskusji, ford jest fundamentem a nie dodatkiem, nie jest pieprzem do gówna jak to mówią. Nie po to jeblem rok nadgodziny i oglądałem dla pewności 2x e87 żeby teraz sie mojej wiary wyrzec ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@niebenben: Koło 300KM na ośkę to będzie lipa.

Sam mam teraz w Megane minimalnie więcej KM jak Ty i prawie 400 nm i na mokrym to ciężko przyspieszyć. Na suchym czasami jest problem :D
  • Odpowiedz
  • 1
@Kanye__West a dziękuję dziękuję, miło mi :D
Mam go juz jakies 13 miesięcy, no jest kozak jak dla mnie, czy bym gonkupil jeszcze raz? Nie wiem - jest duzo innych autek, lepszych, tańszych, rozsądniejszych ale st to bylo moje must have i ogolnie fanboy forda ze mnie wiec pewnie bym kupił.
Silnik to 2.5t rzędowE 5 seryjnie 225km ale drobne mody wpadły i delikatny program na 268km, mozna bylo wyciągać wiecej
  • Odpowiedz
@niebenben: Ja chyba tez zaliczam się do fanów forda. Pierwsze auto to mk1, teraz jeżdżę mk2 i się zastanawiam czy nie zrobić update na nowsza wersje. Focus bardzo optymalnie mi się podoba i nie mogę narzekać na awaryjność poprzednich modeli. Ten st jest tak piękny i kusi, ale niestety jestem laikiem i nigdy nie miałem okazji na dłużej jeździć autem z taka mocą :p. Martwi mnie tez ekonomia ponieważ jednak
  • Odpowiedz
  • 0
@Kanye__West oo tez miałem mk1, zawsze bede milo wspominać. :D bo focusy to jakies takie uniwersalne są, pewnie biorąc nowego tez będziesz zadowolony :D
Co do bycia laikiem, tez nim jestem ciągle, wcxesniej jezdzilem tylko wczesniej wspomnianym mk1 120km i przesiadka wcale nie byla trudna :D co do ekonomi to w miescie realne 13/14, ale wykręcić 18 z niegobto tez nie problem. Podtlenek lpg tutaj to fajna sorawa jak ma sie
  • Odpowiedz