Wpis z mikrobloga

  • 1
@lenovo99 psze przestań ja jeszcze życia nie znam ( )

@dopebonner 2.5T 225km ale w przyszłym tygodniu powoli startuje ku 280km

@r00kie Seriooo ()/ to że chciałem pomarańczowy ale jednak znalazłem fajnego technicznie czarnego i jednak go kupiłem to juz argument do oceny właściciela? xD

@aksal89 dzięki! ( ͡º ͜ʖ͡º) wiem xD coś przez zimę będzie malowane, ale pewnie czarny połysk
  • Odpowiedz
@niebenben: Pieprzyć zdanie tych maruderów, ważne że w tej budzie 225koni konkretnie się zbiera i dźwięk jest bardzo fajny. Co do koloru to idealnie by siadł biały, ale mało ich jest w przeciwieństwie do tego electric Orange, który mi kompletnie nie leży ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Horaccy i co najlepsze wcale nie dużym kosztem można celować pod 300km i ponad 400nm co już potrafi zaskoczyć niejednego
( ) Mi EO zawsze siadal ale jak posiedziałem trochę na grupach to zaczynam się powoli cieszyć że mam takiego 50centa wśród Eminemów xD
  • Odpowiedz
  • 3
@DDejwiD to ciągle ośka, ale jak na ośke jest naprawdę dobrze - jak we wszystkich z resztą focusach. Wcześniej miałem mk1 i przesiadajac się do golfa 4 bałem się brać łuki jakiekolwiek szybciej niż 40km/h. Tu jest bajka
  • Odpowiedz
@niebenben: Lepsze bo ma większy bagażnik :D A4 3.0q wolny ssak 220KM. Ale to cięzkie bydle za to oczko w głowie. To odezwij się do mnie na priv to podeśle Ci coś i pokaże efekty jak bedziesz chciał pucować fukuszime
  • Odpowiedz
fordy najlepsze


@korporacion: fordy fajne, ale zachowajmy chociaż trochę obiektywizmu, bo w niektórych dziedzinach fordy to kondony jakich mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@niebenben o mały włos nie kupiłem tego, bym mial ośkę, która pali jak smok, w porę poszedłem po rozum do głowy i wziąłem RWD jak człowiek rozumny.
Ale i tak lepsze to od smierdzieli diesli i ceeda 1.4 :)
  • Odpowiedz
  • 1
@kipowrot brałem ośke z czystą premedytacją a z jeszcze większym uśmiechem postaram się podbić do 300km tylko żeby słuchać "200 w osce toż to głupota" ale fakt, pali jakby rozumu i godności człowieka nie miał... 18 w mieście to sie nawet starać bardzo nie trzeba xD
  • Odpowiedz