Wpis z mikrobloga

@SirKarson: prawie, bo na pewno nie trafiłem na ten słynny O czym szepczą grzyby, no i nie załapałem się na zadanie Obcy w obcym kraju (i siłą rzeczy na Jaskinię snów). Był taki quest w Krwi i winie dotyczący zamienionej w drzewo dziewczyny, który, przynajmniej przy określonym rozstrzygnięciu, kończył się naprawdę fajnie, wzruszająco, ale to był dla mnie wyjątek, jeden z kilku zaledwie razów, kiedy się wzruszyłem, grając w trzeciego Wiedźmina
@Anck-Su-Namun: ile godzin gry ci zeszlo? ja aktualnie 15 lvl wiedzmin, kupilem sobie konsole miesiac temu z okazji zmiany pracy :D a juz w wiedzka 23h nastukalem. czuje sie jak jakis nerd co prawda bo tak ladnie wakacje a ja siedze i gram :(
@Joii: ale statystyki sprzedaży, liczba graczy czy oceny i feedback to są argumenty. Cyferki są bardziej miarodajne niż subiektywna opinia jednego randoma z wykopu.
@Cinkito: myślisz ze to tylko moja opinia? Musisz być strasznie zaślepiony. Fallout 4 wyszedł w tym samym roku i sprzedał się podobnie co W3 i tez zebrał wiele nagród. I co z tego? Wiedźmin nie jest żadnym płatkiem śniegu, a po prostej kolejna grą AAA i tyle.
myślisz ze to tylko moja opinia? Musisz być strasznie zaślepiony. Fallout 4 wyszedł w tym samym roku i sprzedał się podobnie co W3 i tez zebrał wiele nagród. I co z tego? Wiedźmin nie jest żadnym płatkiem śniegu, a po prostej kolejna grą AAA i tyle.


@Joii: nie tylko Twoja, ale zdecydowanej mniejszości osób, które grały w w3. Serio porównujesz sprzedaż w3, wydanego przez małe studio dla których to była pierwsza
@Cinkito: tak, serio porównuje Bethesde którą nie ma dobrego pijaru od lat i mniej więcej od Obliviona robi cały czas jeden tytuł ze zmienianym skinem. Zresztą cieżko porównywać wyniki, bo cdp lubi sie chwalić sprzedażą całej serii żeby lepiej to wyglądało :) a ze Wiedźmin 1 i 2 są dostępne od lat na wyprzedażach po 2 zł albo za darmo to juz ciiiii ( ͡° ͜ʖ ͡°)