Wpis z mikrobloga

@Joii: chyba mówimy o innej grze, często się podaje wiedźmina 3 jako przykład dobrze zrobionej gry która ciągle jest grana (steam 20000 osób codziennie to dużo jak na multi, a co dopiero singla). Świetne oceny na metacritic graczy, nie tylko recenzentów. Świetnie zrobione i przyjęte dlc za dobrą cenę, fajne promocje , ciągle b.dobra grafika, genialna muzyka (tutaj miliony wyświetleń na YT). Sam wiedzmin był wyróżniony wielokrotnie na steam w różnych
@Mnichuy: a nie wiem, takiego porównania to nie mam, bo w relatywnie mało takich gier grałem. w każdym razie w Dzikim gonie sidequesty były dla mnie nieco genericowe

W3 to tylko jeden z wieeeelu średniaków który słabo zniósł próbę czasu. Dziś przez kompetnie #!$%@? system walki właściwe cieżko juz sie w to gra.

@Joii: ale z tym to się zgodzę, zniósł imo znakomicie (chociaż nie wiem w sumie, jaki był
to sobie zobacz ile gier ma podobne oceny xD hype jest na KAŻDY tytuł AAA. Oczywiście w Polsce jeśli to polska gra to jest milion razy większy przez kompleksy. W3 to tylko jeden z wieeeelu średniaków który słabo zniósł próbę czasu. Dziś przez kompetnie #!$%@? system walki właściwe cieżko juz sie w to gra.


@Joii: ile? No nie za wiele:
https://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/all/ps4/filtered
Miejsca 11, 15 i 28 wśród gier dostępnych na PS4
@Joii: może i walka jest fajna, i czuć radoche z zabicia potwora, ale jednak to byłoby zbyt czasochłonne jak na grę akcji. Też mi się kiedyś marzył wiedźmin gdzie polowanie na gryfa to będzie taka mozolna walka, dziesiątki minut walki ale to raczej nierealne. Nie ten target, nie to studio
@Joii: ja jestem wprawdzie fanem slasherow, ale tak właśnie wyobrażałem sobie walkę w Wiedźminie i to mi odpowiadało, a do tego całkiem przyjemne były te finishery. Grałem na death march i jakoś super łatwo nie było, choć fakt, że mogłoby być trudniej, ale w Sercach z kamienia poziom trudności trochę podskoczył i niekiedy trzeba było się napocić (z tym że ja miałem ustawione podniesienie poziomu przeciwników i ukryty pasek życia bossów
Dragon Age: Inquisition ma zaledwie punkt mniej niż W3 na meta. Tyle są warte te twoje rankingi.


@Joii: 1 punkt mniej niż dodatek do w3, a poza tym jakbyś miał trochę RIGCZu to byś sprawdził oceny od graczy. W przypadku w3 te oceny odpowiadają tym od krytyków, a w przypadku DA ocena od graczy jest już zdecydowanie niższa.