Wpis z mikrobloga

@madiksa: e tam. rób to co Ci mówi serce (chyba, że to coś głupiego xD) jesteś młoda, więc jak coś nie wypali to machniesz na to ręką, zmienisz plany i tyle. fajnie, jesteś w takim wieku gdzie błędy możesz popełniać co chwile. jak będziesz tak stara jak ja to już głupio tak będzie xD
  • Odpowiedz
@madiksa: ojezuuu wiesz jak ja wyszłam na nieogarniętą? xD ja swoje błędy edukacyjne, które popełniłam mając 19 lat do dzisiaj przeżywam, a mam 25. Rzuciłam fajne studia bo kierowałam sie #!$%@? wie czym i do dzisiaj tego żałuję. ale trudno. może tak jak ja będziesz tego żałować, może wyjdzie Ci to na dobre. nie ma co głupio rozkminiać, rób to co czujesz, a rozumem będziesz się kierować później jak plan sercowy
  • Odpowiedz
@Yokoetneivvis: np. ktoś jest artystą i chce iść na asp i malowac obrazy, albo studiować filozofię. to mu mówi serce, bo się tym interesuje, ale rozum mówi, że po filozofii nie ma pracy więc może lepiej iść na coś, co da pracę.
  • Odpowiedz
@madiksa: fizykę medyczną na jagiellońskim. rzuciłam jak debil bo się wystarszyłam poziomu chemii, więc zamiast usiąść i się pouczyć, wziąć korki to #!$%@?łam do domu rodzinnego z płaczem, że nie daję rady. rok później chciałam wrócić, ale podnieśli próg, a ja nie poprawiłam matury, więc się nie dostałam. aktualnie kończę elektronikę na polibudzie, więc zarobkowo jest lepiej, ale bardzo żałuję tej decyzji, bo bliżej mi do pierwszego kierunku. będę chciała to
  • Odpowiedz