Wpis z mikrobloga

Szkoda że Gasly nie ma takiego Cesarza G. we Francji ktory by nawijal swoje "eksperckie" - "to co ja wiem to ja wiem..." + W Pakiecie z tabletem jezdzac kabrioletem z wypozyczalni nad wybrzezem Nicei a w tym...

tysiace porownań,

bolidy nie sa takie same

Jest sabotowany ale ja tego nie sugeruje i nie powiem ale wiecie,

Pierre musi sie wjeździć,

Bolid jest ustawiany pod preferowanego dla Red Bulla kierowce,

Jezdzi uszkodzonym bolidem po wypadku bez części,

Pokretla na kierownicy skomplikowane tak by mapy silnika odblokowywaly sie specjalna kombinacja przyciskow na niej,

Mark Hughes,

Tata Pierra,

Lè Zientarsky,

Jezdzi na vtecu nie zalanym olejem,

Francuski Renkomat o połowe,

Francuskie wykopki szukajace nazistowskich korzeni Helmuta Marko ktore maja udowodnic ze nie lubi polaka ze wzgledu na WWII.


Najmilsi, ja #!$%@? ale to by bylo pyszne jak świeży Croissant :3

A tak mamy tylko taczke i renke.

...
Tak poza tym to w ciekawym bo ponad godzinnym podcascie o f1 padly slowa "co by sie stalo gdyby Marko mial Russella i Kubice w jednym teamie"

Sytuacja Bottasa jest nader skomplikowana wg ludzi z podcastu "the F1 World"...
Ale co oni wiedza skoro Mireczki napisaly ze Bottas jest bezpieczny, prawda?
-Idealny Parner, dowozi, spokojny, fin, nie pije, ma dziewczyne, toto go lubi, hamilton go lubi, je owsianke, robi szybkie lapy na zawołanie, nie jest heikkim kovalainenem.

Znajac te argumenty mireczkow mozna smialo stawiac kase u buka ze Bottas zostanie w Mercedesie.
Pewniaczek zakład.

#f1 #kubica
Shewie - Szkoda że Gasly nie ma takiego Cesarza G. we Francji ktory by nawijal swoje ...

źródło: comment_QrjlFJdHS1SLLWf2hDjn2cH9VAyiVLtx.jpg

Pobierz
  • 10
@Shewie: ale co ma sytuacja Gaslyego do Kubicy? Jeden i drugi odstaje od kolegi, ale reszta to inne rzeczy. Ja naprawdę nie kumam tego czepiania się Czarka, albo inaczej, wyciągania go w sytuacjach niezwiązanych z nim i wrzucania wyrwanej rzeczy, że wie co wie.

Fajny ten podcast, z jakimiś ludźmi z dojściami? Ostatnio od cholery ich jest o wszystkim.

Bottas ma trudną sytuację, zresztą z tego co wiem, co ja wiem
@Shewie: ale co ma sytuacja Gaslyego do Kubicy? Jeden i drugi odstaje od kolegi, ale reszta to inne rzeczy. Ja naprawdę nie kumam tego czepiania się Czarka, albo inaczej, wyciągania go w sytuacjach niezwiązanych z nim i wrzucania wyrwanej rzeczy, że wie co wie.


@revlayup: Właśnie to - że z pozoru podobne sytuacje urastają do skrajnie różnych scenariuszy w zależności czy kierowcą jest Nash czy ktoś inny xD

Lè Zientarsky,
@Gentleman_Adrian jego patronem jest caryca k

@Perkotka musisz zastosować tzw Zmienną Cugowskiego (terminologia która padała tu niejednokrotnie) i wszystko bedzie sie zgadzac.
P.S Cesarz ostatnio sugerowal ze Mercedes daje Bottasowi specjalnie "slabszy" samochod by miec lepsze podloze pod zatrudnienie... Także ten...

@revlayup

Fajny ten podcast, z jakimiś ludźmi z dojściami? >Ostatnio od cholery ich jest o wszystkim.


Oh Shit, There we Go Again.

@Raa_V Synku nie patrz, to Hondziarze!
- za późno
@siopkus pamietaj. Nagrywamy jeden odcinek jak Cesarz dostaje przecietniaka i dwa albo i wiecej kiedy Biedaki zazdroszczo.

G - Class
S Coupe
Porsche - odpalaj silnik w kabriolecie i przygazowuj na postoju by klimattzacja szybciej dzialala na otwartym dachu itd. .

Bogactwo czesc główna.

Itd.