Wpis z mikrobloga

@podany: za ogónie pytanie - jestem jak system ,jeśli jest dopasowany do osoby. Dla Kowalskich mało aktywnych fizycznie zda egzamin. Dla sportowca amatorskiego czy zawodowego - nie. Czy jest "zdrowy"? Na pewno zdrowszy niż brak jakiegokolwiek systemu i wpieprzanie śmieci.
@podany duzo ludzi ma bol dupy, ze keto do niczego, ze nie zbudujesz miesni bla bla.. temat walkowany od dawna. Najlepiej jak sam sprobujesz np pol roku i wyciagniesz wnioski. Kazdy jest inny. Mnie ten sposob odzywiania przyniosl wiele korzysci. Glownie zdrowotne.
@podany: moim skromnym zdaniem jeśli nie ma przeciwskazań zdrowotnych (problemy hormonalne), to dieta idealna dla osób chcących pozbyć się tkanki tłuszczowej. Minusem długi czas wprowadzania organizmu w keto.
Jakkolwiek dla organizmu lepsza jest bardziej zbilansowana dieta.
@bubel80: wypróbowałem keto przez jakieś 3 miesiące. Zrzuciłem w tym czasie trochę brzucha, czułem się pełen energii, przeszła mi zgaga, która męczyła mnie od lat. Z minusów, ciężko mi przychodziło zasypianie i zdarzały się biegunki. Po zakończeniu diety po tygodniu zgaga wróciła, więc udałem się do gastrologa i tam usłyszałem, że keto ponoć niszczy trzustkę. :/