Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zatrzasnąłem jak debil klucze od auta w bagażniku... Jedyne klucze jakie mam... Zadzwoniłem więc do faceta, który się zajmuje otwieraniem samochodów jaki jest temat, model, mój adres i umówiliśmy się na telefon bo byłem cały dzień w domu a on miał sporo roboty i jeżeli mi się nie spieszy to ogarnie temat ale późno. OK, no problem bo i tak mam dziś wolne.

Koleś nie przyjechał przez cały dzień... Więc o 6:00 rano wziąłem cegłę i wywaliłem szybę bo na olx taka kosztuje 40 pln a przecież pipa nie jestem i sam sobie wstawię. Trochę śmiesznie gdy ktoś rano pod blokiem napierdziela cegłą w auto ale udało się za 2 razem xD Elegancko przy akompaniamencie alarmu i wszędzie walającego szkła otwieram kufer a tak... nie ma kluczy...

Przewertowałem całe auto, pogadałem z patrolem, który przyjechał zawinąć groźnego złodzieja aut i wróciłem do domu kontynuować poszukiwania xD

Przerwałem na chwilę gdy zadzwonił telefon od nieznanego numeru i słucham:
"Dzień dobry, dzwonił Pan wczoraj o otwarcie auta, ale mi się zeszło do późna i nie zdążyłem wieczorem. Byłem u Pana o 2:00 w nocy jak wracałem z warsztatu i otworzyłem Pana auto. Mam klucze ale nie chciałem Pana budzić..."

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kozackiBOHUN: Mój ojciec swego czasu miał Focusa i służbowego Transita. Pewnego dnia zamknął Focusa kluczami od Transita-klucze od Focusa zostały w stacyjce, nie dało się go już otworzyć kluczami od Transita, a byliśmy 200 km od domu, więc nie mogliśmy iść po zapasowe kluczyki. Na szczęście znajomy taty znał gościa, który zajmuje się otwieraniem samochodów (wtedy takie usługi były mało popularne) i w kilka sekund podważyli szybę i było po
  • Odpowiedz
zostawianie telefonu w trybie głośnym gdy idzie się spać jest dla podludzi dlatego ja się nie przejmuję jeśli kogoś obudzę bo widocznie tego właśnie chciał, można przecież wyłączyć dźwięk jak idzie się spać


@FejsFak: ty k---a dzbanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kozackiBOHUN: raz, że bait, dwa, że nam się Pan Szanowny przedstawił w końcu, trzy, że takie stare auta można na 10 innych sposobów niż wybicie szyby otworzyć - choćby wyginając drzwi
  • Odpowiedz
@korporacion @ChcePascLamy: @korporacion: @nieocenzurowany88: @KiedysMialemBordo @dafto: ktoś mi zarzucił, że to słaby bajt ponieważ wstawiłem to anonimowo. Zrobiłem to anonimowo bo to siara żeby samemu zatrzasnąć jedyne kluczyki, zapłacić za otwarcie i jeszcze wywalić szybę xD Debil³. Dlaetgo anonimowo bo kilka osób mnie tutaj zna...

Omawiane auto to Focus MKI, który mimo swoich lat nie jest tak prosty do otwarcia bez jako takiego sprzętu. Drzwi mega ciężko było odgiąć bo nie miałem takiej dmuchanej poduszki ani klinów. Ale jakoś wcisnąłem drut chociaż porwałem całą uszczelkę przez to. Tylko co dalej.

Drzwi nie mają klasycznego rygla wciskanego od góry tylko pod klamką i nie ma szans go pociągnąć drutem. Kombinowałem wcisnąć przycisk otwierania bagażnika ale był na tyle wypukły, że się drut zsuwał przy naciskaniu. Klamki pociągnięcie też nic nie dało bo
k.....N - @korporacion @ChcePascLamy: @korporacion: @nieocenzurowany88: @KiedysMialem...

źródło: comment_dAo3lGhDrJLDk7n4xXZHacEfEHF5opdR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz