Wpis z mikrobloga

Troche mi się smutno zrobiło jak sobie przypomniałem Wykop sprzed 8-10 lat. Wtedy jeszcze #4konserwy to byli niemal wyłącznie korwiniści, którzy za swoją misję życiową przedsięwzięli krzewienie liberalnej myśli ekonomicznej i wolnościowej. Pełno znalezisk jakie to złe regulacje o krzywiźnie banana, jakie złe są podatki itp. Z niektórymi rzeczami, np, że zbyt wysokie podatki szkodzą, można się było nawet zgodzić. A dzisiaj #4konserwy zamieniły się w zamordystów, którzy postulują eksterminację, lub w napływie łaski jedynie zapędzenie do pracy w kamieniołomach, wszystkich, którzy nie myślą i nie chcą żyć tak jak oni. Kobieta wg nich jest podgatunkiem, który jedyne co robi to wykorzystuje białego, heterosekualnego mężczyznę, ale "dupy daje tylko czarnym".

Nawet na korwinistycznych grupach na FB czy niegdyś YT kanałach, kontent niemal wyłącznie o tym, że homo uprawiają seks analny i, że to zniszczy świat, że Żydzi rządzą światem i razem z homo chcą zniszczyć świat, a preludium do tego jest wpuszczenie uchodźców/imigrantów. Jedyną ostoją normalności jest wg nich kościół polski, który swoją drogą w swej historii wielokrotnie Polskę zdradzał i współpracował z okupantami i najeźdżcami. Nawet Korwina na FB #!$%@? za to, że skrytykował zakaz handlu xD

Masakra.

#neuropa #bekazprawakow #takaprawda #lgbt #bekazkatoli
Pobierz chanelzeg - Troche mi się smutno zrobiło jak sobie przypomniałem Wykop sprzed 8-10 la...
źródło: comment_a3uxIxBRegYBCVWt1ZeNgzOQsMp3e6CF.jpg
  • 32
Skrajność rośnie w odpowiedzi na propozycje #!$%@? pieniędzy pracującym ludziom, bo czujesz się kobietom i chcesz #!$%@? #!$%@? przy dupie. Ale jesteś nierobem bez wychowania i zrzucając winę na innych nie radzisz sobie w życiu bo nie miałeś ojca.
@Legio_VI_Victrix: Po pierwsze, moim zdaniem można byłoby to robić pod tagiem, który w nazwie nie ma pejoratywnego określenia sporej części społeczności. To tak jakby krytykować środowiska LGBT w tagu "beka z pedałów", albo "beka z ciot" lub bardziej pejoratywnych określeń

Ponieważ jest to pole do swobodnej krytyki

oj, chyba dawno tam nie byłeś. Gdyby krytyka była merytoryczna, to może byłoby super, ale... dominują tam treści wg wzorca: zmyślona nierealna historia +
@simperium:

Po pierwsze, moim zdaniem można byłoby to robić pod tagiem, który w nazwie nie ma pejoratywnego określenia sporej części społeczności


Myślę, że gdy tag powstawał (a nie powstał tak dawno), to na wykopie już latały równie "brzydkie" tagi z drugiej strony, np #bekazlewactwa. Nazwa #bekazkatoli to owoc wymiany ciosów, nic z tym nie zrobisz. Nazwa juz sie przyjęła i tak już zostanie.

Gdyby krytyka była merytoryczna, to może byłoby
@chanelzeg: pole konfliktu się uprasza żeby przyciągnąć więcej uczestników. Nawet konflikt między pisem i po daaawno temu polegał na tym czy chcemy trochę bardziej liberalnej gospodarczo partii czy trochę bardziej 'solidarnej", a potem nagle to przeszło w zdrajców kontra katotaliban.
co ciekawe, zadziałało - frekwencja co wybory jest wyższa, co skutkuje dokładaniem kolejnych nieistotnych pól konfliktu jak teraz o osoby homoseksualne. Temat daleko na liście priorytetów, ale grzeje mocno i pozwala